Etiketler

Milletvekili Erol ve Başkan Şerifoğulları, o mahalleye gitti

Köpeklerin saldırısı sonucu ölen 82 yaşındaki kadının yakınlarına taziyeye giden Milletvekili Gürsel Erol ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mahalle muhtarı ve vatandaşlarla da görüşerek bilgi aldı.

Esentepe mahallesi sakinleri tedirgin

Elazığ'da köpeklerin saldırısı sonucu yaşlı bir kadının hayatını kaybettiği mahallede vatandaşlar tedirginlik yaşıyor. Esentepe Mahallesi Muhtarı İsmail Doğan ekiplerin geldiğini ancak gündüzleri araziye çekilen köpekleri bulamadıklarını belirtirken, vatandaşlar gece ve sabah erken saatlerde ortaya çıkan köpeklerin yakalanmasını istiyor.

Başkan Toprak çalışmaları yerinde inceledi

Adıyaman'ın Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Esentepe Mahallesinde devam eden kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Esentepe Mahallesinde parke çalışması başlatıldı

Adıyaman'ın Kahta Belediyesi yol yapım çalışmaları kapsamında kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Masalları heykellerine yansıtıyor

Elazığ'da çocukluk yıllarında ilgi duyarak öğrenip, şimdilerde evinin bodrum katını atölyeye çeviren 39 yaşındaki Medayin Demirbaş, dinlediği masallarda yer alan hayvanların heykelini yapıyor.

Şehit annesi talep etti, başkan yaptı

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, 20 yıl önce teröristlerin saldırısında şehit düşen Erdal Yıldız'ın annesi Muhsine Yıldız'ın talebi üzerine, Esentepe Mahallesi'ndeki evin yoluna parke taşı döşedi ve yeni yapılan parka şehidin ismini verdi.

Bismil’deki eski cezaevi eğitim yuvası olacak

Diyarbakır'ın Bismil ilçesi Esentepe Mahallesi'nde bulunan ve atıl durumda olduğu için yıkımına başlanan eski cezaevi eğitim yuvası olacak.

Mahalleli taziye evine kavuştu

Adıyaman'ın Esentepe Mahallesi sakinleri, modern bir taziye evine kavuştu.

Tunceli’de, Esentepe mahallesinin su sorunu çözülüyor

Tunceli'de Esentepe mahallesinde yapımına başlanılan su deposu tamamlanıyor.

Adıyaman Belediyesinden Esentepe Mahallesine taziye evi

Adıyaman Belediyesi tarafından Esentepe Mahallesinde modern taziye evi yapılıyor.

Projelerini ne zaman açıklayacak?

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit YANILMAZ yerel seçimler gezisi kapsamında Esentepe Mahallesini ziyaret etti.