Etiketler

Diyarbakır'da annelere eski bakandan destek

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ‘Birileri evlat acısı üzerinden siyaset yapabilir, birileri o evlatları dağa kaldırarak, insanlara insanlık suçu işletebilir ama anne yüreği o evlatlarına kavuşmak adına oralarda nöbet tutuyor, bizde onlara dualarımızla destek veriyoruz’ dedi.

Eski bakan Ağar, kayyum atamalarını değerlendirdi

Eski İçişleri Adalet Bakanı Mehmet Ağar, kayyum atamalarını değerlendirdi.

Babacan'ın partisinde 'Davutoğlu denklem dışında'

AK Parti’den ‘Aklen ve kalben ayrışma yaşadım’ diyerek istifa eden Eski Bakan Ali Babacan’ın kuracağı yeni parti ile ilgili çalışmalarda önemli bir mesafe alındı.

Eski Bakan Ağar ve AK Parti Milletvekili Ataş Elazığ'da

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Elazığ'da gerçekleştireceği miting dolayısıyla kente gelen AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Başkentte Erzincanlılar buluşması gerçekleşti

Erzincan Dernekler Federasyonu ve Ankara ERSİAD'ın birlikte düzenlediği Geleneksel Erzincanlılar Buluşması İller Bankası Sosyal Tesislerinde yapıldı. toplantıya Erzincanlı vatandaşların yanı sıra milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Serkan Bayram, eski Bakan Mustafa Kul, Bürokratlar İsmail Yücel, Talat Aydın, Orhan Birdal, Vali Mustafa Toprak, Salih Eğinlioğlu, Emlakçılar Oda Başkanı Ahmet Yetkin, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetinkaya ve işadamları katıldı.

Akdağ aday yoğunluğundan mutlu

Sağlık Eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, yaklaşan yerel seçimler sebebiyle Erzurum'da AK Parti'den aday adaylığı müracaatlarının yoğunluğundan mutlu olduklarını söyledi.

Akdağ, Tortum ve Uzundere’de vatandaşla bir araya geldi

Sağlık eski Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, yaklaşan yerel seçimler öncesi ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Beraberinde AK Parti İl Teşkilatı yöneticileriyle birlikte gittiği ilçelerde hem AK Parti teşkilatları hem de hemşehrileriyle bir araya gelen Recep Akdağ, yoğun ilgi görüyor.

Diyarbekirspor farklı kazandı

TFF 3. Lig 3. Grup Takımlarından Diyarbekirspor, lig ikincisi Kocaelispor'u sahasında 3-0'lık sonuçla mağlup etti. Seyrantepe Spor Tesislerinde oynanan karşılaşmaya Diyarbekirspor, Sağlığımız İçin Sağlıkta Şiddete Hayır pankartı ile çıktı. Maçı Kocaeli'nden gelen yaklaşık 50 kişilik Kocaelispor taraftar, daha önce Kocaeli'nde görev yapmış olan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile Kocaeli milletvekili ve eski bakan Fikri Işık da izledi.

Emiroğlu Konağının açılışı yoğun katılım ile yapıldı

Eski Bakanlardan Metin Emiroğlu'nun memleketi Malatya'nın Arapgir ilçesinde bulunan 185 yıllık Emiroğlu Konağı restorasyonunun tamamlanmasının ardından hizmete açıldı.

Mehmet Ağar: ‘Türkiye bu sorunu da aşacaktır’

Türkiye’nin önemli siyasetçilerinden Adalet ve İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, Türkiye’de ve birçok ülkede yaşanan ekonomik soruna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Tüfenkci’den Battalgazi Belediyesine ziyaret

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

Eski Bakan Akşit’ten Battalgazi Belediyesine ziyaret

AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi ve eski bakanlardan Güldal Akşit, Battalgazi Belediyesi'ni ziyaret etti. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'da belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler alan Akşit, Battalgazi Belediyesi'nin hizmetleri saymakla bitirilemeyecek kadar çok dedi.

Akşit, Gürün’ü unutmadı

Eski Bakanlardan Güldal Akşit çocukluğunun geçtiği Sivas'ın Gürün İlçesini ziyaret etti.

Siyasette ikinci Ağar dönemi

İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu, AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar milletvekili seçildi.

Eski Bakan Emiroğlu’ndan mesleki eğitim vurgusu

Eski Milli Eğitim Bakanı Metin Emiroğlu, çıraklık ve mesleki eğitim okullarının önemine dikkat çekerek, Eğer temel eğitimden sonra çocuklarımızı mesleki eğitime yönlendiremez isek üniversitelerin önünde yığılma oluyor. Hatta üniversiteyi bitirenler de iş imkanına kavuşamıyor. Daha çok üretim yapmak için bu okullarımıza önem vermeliyiz dedi.

Eski Bakan Taner Yıldız: "Uzan Grubu AK Parti iktidarını tehdit etti"

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Uzan Grubu'nun AK Parti iktidarını tehdit ettiğini söyleyerek, Kimse AK Parti iktidarını, AK Parti milletvekilini tehdit edemez' dedim. Kendisi şirkete el koyacağımızı sandı ama biz onun imtiyaz haklarını kaldırdık dedi.

Eski Bakanlardan Ömer Dinçer, Malatya’da

Milli Eğitim Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevlerinde bulunan Prof. Dr. Ömer Dinçer, BİLSAM'ın konuğu olarak Malatya'ya geldi.

Eski Bakan Sümer’den Gülenç’e ziyaret

Farklı hükümet dönemlerinde Devlet Bakanı olarak görev yapan Salih Sümer, Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç'i ziyaret etti.

Eski bakan hayatını kaybetti

Eski bakanlardan Hasan Celal Güzel tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesinde 73 yaşında vefat etti.

Eski Bakan Kutbettin Arzu’dan, Başkan Yücelik’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Danışmanı ve eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik'i ziyaret etti.

Milli Savunma eski Bakanı Gönül:

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlama programı kapsamında Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül'ün katılımlarıyla Dışa Bağımlılıktan Kurtuluş Yolunda Savunma Sanayi konulu konferans düzenlendi.

Yılmaz: “DAP, Bölge ve ülke kalkınması için önemli”

AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığınca düzenlenen '2019'a Doğru Şehirlerin Ekonomik Beklentileri (ŞEB) Formu'na katılmak üzere Erzurum'a gelen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kalkınma Eski Bakanı Cevdet Yılmaz, bakanlığı döneminde kurulan Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Gürkan’a ‘Yılın Yerel Yöneticisi’ ödülü

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından 'Yılın Yerel Yöneticisi' seçildi. 2 ödül birden alan Başkan Gürkan, ödülü Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın elinden aldı.

ERDEF’ten Geleneksel Erzincanlılar Buluşması

Ankara'da yaşayan Erzincanlılar ERDEF'in düzenlediği Geleneksel Erzincanlılar Buluşmasında bir araya geldi. İller Bankası Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül, Milletvekili Sabahattin Karakelle, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve yüzlerce Erzincanlı katıldı. Kahvaltı sonunda Fehmi Aydan ve arkadaşlarınca Erzincan Türküleri icra edildi.

BİLSAM’ın bu haftaki konuğu eski Bakan Nihat Ergün oldu

Bilgi Yolu, Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezinin (BİLSAM) seri konferanslar dizisi kapsamında bu haftaki konuğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün oldu.

Eski Bakan Ramazanoğlu, KYK öğrencileri ile bir araya geldi

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından Zoru başaranlar programı kapsamında, Denizli Milletvekili olan ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu öğrenciler ile bir araya geldi.

‘Anadolu Mektebi Yazar Okumaları’ projesi Erzurum’da da start verdi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın destekleri ile ülkemizde 28 ilde Tarım Eski Bakanı Profesör Dr Sami Güçlü liderliğinde devam eden 'Anadolu Mektebi Yazar Okumaları' projesi Erzurum'da da start verdi.

Uluslararası Tıbbi Aromatik ve Boya Bitkileri Sempozyumu sona erdi

Uluslararası Tıbbi Aromatik ve Boya Bitkileri Sempozyumu'nun kapanışı Milli Eğitim eski Bakanı Metin Emiroğlu'nun katılımı ile Arapgir'de yapıldı.

Eski bakan Emiroğlu, Gürkan ile tecrübelerini paylaştı

Eski Milli Eğitim bakanlarından Metin Emiroğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyarette, Malatya ve Battalgazi Belediyesi'nin yaptığı hizmetler konuşuldu.

Eski Bakan Ensarioğlu’ndan Yazarlar Birliğine destek

Eski Devlet Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu, Diyarbakır Yazarlar Birliği yönetim kurulu üyelerini ofisinde ağırlayarak, Diyarbakırlı tüm yazarlara her platformda destek çıkacağını belirtti.