Etiketler

Depremzede öğrencilere ücretsiz servis hizmeti

Elazığ'da meydana gelen depremde evlerinin hasar görmesi nedeniyle aileleriyle birlikte eski hastane binasında ve yurtta kalan öğrencilere ücretsiz servis hizmeti veriliyor.

Eski hastane depremzedelere ev oldu

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremde evleri hasar görüp çadırlarda yaşayan aileler için hazırlanan eski hastane binası, yaklaşık bin kişiye geçici olarak barınak olacak.

Eski hastanede, Çocuk Ergen Psikiyatri Poliklinikleri kuruldu

Elazığ eski Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin binalarının bir kısmı yeniden düzenlenerek Çocuk Ergen Psikiyatri Poliklinikleri oldu.

Cağ kebabına bayan eli değdi

Oltu'da Eski Hastane Caddesi'nde hizmete açılan Üstad Cağ Kebap Evi, farklılıklarıyla Oltu'da bu alanda daha önce açılmış mekanlar arasından ilk olma özelliği taşıyor.

Sivas’ta geçtiğimiz hafta bir bölümünün yıkımı büyük paniğe neden olan eski hastanesinin yıkımı bugün tamamlandı

Sivas'ta geçtiğimiz hafta bir bölümünün yıkımı büyük paniğe neden olan eski Numune Hastanesinin yıkımı bugün sakin bir şekilde tamamlandı.

Eski hastanenin yerine sağlıklı yaşam merkezi yapılacak

Anadolu Hasta ve Hasta Yakınları Derneği (HAYAD) Genel Başkanı Yusuf Babar, eski devlet hastanesinin yerine sağlıklı yaşam merkezi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu.

Eski hastane binasında güvenlik önlemi arttırıldı

Atıl durumda ki eski Adıyaman Devlet Hastanesi binasının çevresine tel örgü çekilerek, güvenlik kameralarıyla 24 saat takip edilecek.