Etiketler

Sağlık ekibinin yardımıyla sandık başına gittiler

Elazığ'da Bilal Karakaya (79) ve eşi Fatma Karakaya (80), Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerinin yardımıyla oy kullandılar.

Evde sağlık hizmeti alan hastalara ziyaret

Erzincan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Babürşah Taşlı ve Başkan Yardımcısı Ünsal Sarıoğlu Evde Sağlık Hizmetleri ekibi ile hasta ziyaretlerine katıldı.

Vatandaş evde sağlık hizmetlerin çok sevdi

Ülkemizde 'Evde sağlık Hizmetlerini' uygulayan 2. il olan Adıyaman'da vatandaşlar bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Evde sağlık hizmetleri gücüne güç kattı

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri Birimine 5 adet yeni mobil araç tahsil edildi.

Sivas’ta ’Akılcı İlaç Kullanımı Ekibi’ kuruldu

Sivas Numune Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Türkiye'de bir ilke imza atarak 'Akılcı İlaç Kullanımı Ekibi' kurdu. Ekip hastaların kullandığı ilaçlar ve etkileşimi olan ilaçlar hakkında bilgi verilerek, gün içerisindeki ilaç kullanım saatleri, ilaçların yemekten öncelik,sonralık açısından kullanımlarını anlatıyor.

Evde sağlık çalışanlarına sertifikaları verildi

Adıyaman Sağlık Müdürlüğü Verimlilik ve AR-GE Birimi tarafından Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde çalışanlara verilen Evde Sağlık Kalite Eğitimine katılan personele sertifikaları verildi.

Şahin: "Sosyal devlet hükumetimiz ile gerçekleşti"

Ak Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin, yaşlı yaşam evleri modeli, evde bakım hizmeti, evde sağlık hizmetleri gibi uygulamaların ilk kez hükumetleri döneminde başladığını söyledi.

Çelikhan Evde Sağlık Hizmetlerinin ambulans sayısı yükseldi

Adıyaman'ın Çelikhan Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde hizmet kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalar kapsamında mevcut olan ambulanslara bir yenisi daha eklendi.

Sağlık çalışanlarına kalite eğitimi verildi

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Verimlilik ve AR-GE Birimi tarafından Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde çalışan personellere 'Evde Sağlıkta Kalite Eğitimi' konulu eğitim verildi.

76 yaşındaki yatalak hasta sandık başında

Sağlık Bakanlığına bağlı Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, sandık başına gidemeyecek durumda olan vatandaşların yardımına koştu. Yatalak olan 76 yaşındaki Fatma Canpolat, evinden ambulans ile alınarak sandık başına götürüldü.

Bakan Akdağ, oy kullanacak hastalar için özel hat numarasını açıkladı

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak referandumda oy kullanmak isteyen hastalara mahsus özel telefon hattı kurulduğunu belirterek, Oy kullanmak isteyen hastalar, 4443833 numaralı evde sağlık hizmetlerinin çağrı merkezini arasın dedi.