Etiketler

Akıllı köy, 'Gakko suyu aç, gakko suyu kapat'

Tunceli'de Keban Baraj Gölü kıyısındaki bir köyün sakinleri, teknolojiyi kullanarak telefonlarına verdikleri 'Gakko suyu aç, gakko suyu kapat' komutu ile çaylarını içerken tarla ve bahçelerini sulamanın kolaylığını yaşıyor.

Aydemir’den Dadaş-Gakkoş istişaresi

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'İki kent var ki, ezelden aynı ruh hattı üzere inşaa edilmişler. Elazığ ve Erzurum. Dadaşlar ve Gakkoşlar, ebedi kardeş..Dadaşlar ve Gakkoşlar Rabiamızda sadakatte karar kılan iki gönül adresi.' dedi.

Aydemir: ‘Biz büyük bir millet ve büyük bir aileyiz’

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Sivas'ta yiğido, Elzığ'da gakkoş, Erzurum'da dadaşız, aynı canız, aynı vicdanız ve kardeşiz. Biz büyük bir millet ve büyük bir aileyiz. ' dedi.

Dadaşlar’dan Gakkoşlar’a tam destek

Kuruluşunun 50.yılında ekonomik problemlerle yüzünden zor günler geçiren ve borç batağında olan dost ve kardeş ilin takımı Elazığspor için Erzurumlular seferber oldu.

Mert Gakkoş’u karakteriyle, hoş gülüşüyle biz arkadaşları asla unutmayacağız

İzmir’deki terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin’in okul albümüne arkadaşlarının yazdığı, “Mert Gakkoş’u karakteriyle, hoş gülüşüyle biz arkadaşları asla unutmayacağız” notu yürek burktu.

Elazığ'dan Seksenlere'ler Suç Duyurusu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,TRT'de yayınlanan 80'ler dizisinde Elazığlı Nuri Gakko karakterinin "Elazığ Valisiyim" diyerek şehrin imajını etkilediği gerekçesiyle Elazığ adına manevi suç duyurusunda bulundu.

Gakkoş Kadıköy’de...!

Fenerbahçe-Elazığspor müsabakasının tarihi belli oldu…

Gakkoşların Keçiören Buluşması

5.Uluslararası Ramazan Etkinlikleri’nin 15.gecesinde Elazığlı Gakkoşlar Keçiören’de buluştu.

Gakkoş 40 Kişi ile Hollanda Kampına Gidiyor

Spor Toto Süper Lig takımlarından Elazığspor'un yarın başlayacak Hollanda kampına 26 futbolcu ile katılacağı belirtildi.