Etiketler

Oto Galericiler Sitesi'nde silahlı kavga

Elazığ'da çıkan silahlı kavgada bir kişi yaralandı.

İkinci el araçta o süre uzatıldı!

İkinci el taşıt satışı yapan işletmelerin, iş yerlerinin en az 100 metrekare olması ve konut altında bulunmaması gibi şartları içeren düzenlemeye uyum süresi yıl sonuna kadar uzatıldı.

Senetle araç sattı, bakın başına neler geldi?

Bingöl’de senetle otomobilini satan bir kişi, sattığı galericinin benzer yöntemle şuana kadar 10 kişi dolandırdığını ve ortadan kaybolduğunu ileri sürdü. Öte yandan dolandırıldığını iddia eden 3 kişinin aynı şahıslar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğu ve polisin de çalışma yaptığı öğrenildi.

Galericilere mesleki yeterlilik belgelendirme sınavı

Malatya Ticaret Sanayi Odası (TSO) ve TOBB Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor.

Başkan Polat Yeşiltepe Galericiler Sitesini ziyaret etti

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşiltepe Galericiler Sitesi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Fendoğlu’ndan galericilere teşekkür

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, galericiler sitesi esnafıyla bir araya geldi.

MHP Sivas Milletvekili adayı Özyürek,"Sivas’a teşvikleri getirmeye çalışacağız"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Galericiler Sitesi ve Paşabahçe Mesire Alanı'nı ziyaret eden Özyürek vatandaşlardan destek ve dua istedi.

Fendoğlu tempoyu artırdı

MHP Malatya milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, sabahın ilk ışıklarında hal pazarı, mal pazarını ve oto galericiler sitesini ziyaret edip şehit aileleriyle iftarda bir araya geldi.

MHP’li aday Fendoğlu’ndan, ziyaretler

Malatya MHP'den 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Celal Fendoğlu, Galericiler Sitesi'ni ziyaret edip, merkez ilçe Yeşilyurt'ta bulunan seçim bürosunu ziyaret etti. Fendoğlu, Akçadağ'da ise iftar programında ise vatandaşlarla bir araya geldi.

Bismil’de Oto Galeri Sitesinin temeli atıldı

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 10 bin metrekare alan üzerinde kurulacak Oto Galericiler Sitesinin temeli atıldı.

Galericiler 13 Mayıs’ı bekliyor

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca, 13 Mayıs'ta verilmeye başlanacak olan ve ikinci el motorlu kara taşıtı ticaretinde büyük değişiklikleri beraberinde getiren yetki belgesi galericilere umut oldu. Belgenin yetkili olmayan kişilerin araç satışına engel olacağını düşündüklerini ifade eden Diyarbakır Oto Center Başkanı Mehmet Dönmez, yeni düzenlemeyle piyasaların hareketlenmesini beklediklerini kaydetti.

Oto galerici, internetteki hayali oto satıcısını yakalattı

Kahramanmaraşlı galerici, Kırıkkale'deki hayali otomobil satıcılarını yakalattı.

(Özel haber) Diyarbakırlı oto galericilerin ‘ayakçı’ şikayeti

Diyarbakırlı oto galericiler, vergiye tabi olmayan ve 'ayakçı' diye tabir edilen insanların araç alım-satımı yaptığını, kentte satılan ikinci el araçların yüzde 80'ininin bu yolla satıldığını belirterek, bu durumun önüne geçilmesini istiyor. Diyarbakır Oto Center Başkanı Mehmet Dönmez, verilen ilanlarda 'Memurdan satılık araba' gibi ilanlar verilerek alıcının güveninin kazanıldığını ifade ederek, Bir memurdan aynı gün içerisinde 6 araba satıldığını gördük. Bir memurda 6 araba ne arar dedi.

Hükümet düğmeye bastı! Devrim gibi kararlar…

Hükümet, ikinci el konut satışı ve kiralamasında komisyon oranlarına standart getirecek. Her önüne gelen emlakçı ve galerici olamayacak. Vatandaş ikinci elde 10 bin kilometre garantisi isteyebilecek. Piyasa disipline edilecek.

İkinci el araç piyasasında işler yolunda

Oto Galericiler ikinci el otomobil piyasasına rağbetin arttığını söylediler.

Bismil’de oto galericiler şehir dışına taşınacak

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç'in talimatıyla hazırlanan Oto Galericiler Sitesi projesi ile Bismil'in kanayan yarası durumundaki kent içi kaldırım işgali, yaya ve araç trafiği sorunu ve karmaşası tarihe karışıyor.

CHP’de referandum çalışmaları

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte referandum çalışmaları kapsamında Galericiler ve Sanayiciler Sitesini ziyaret etti.

Vali Erin’den oto galericiler sitesi esnafına ziyaret

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile birlikte, Adıyaman Oto Galericiler Sitesi esnafını ziyaret ederek, Börgenek Köyü mevkinde inşaatı devam eden sitenin son durumu hakkında bilgi aldı.

Galericiler sitesi ile tekel depoları arasında bağlantı yolu yapılıyor

Yeşilyurt Belediyesi tarafından, galericiler sitesi ile tekel depolarının bulunduğu bölge arasındaki bağlantıyı sağlayacak 450 metrelik yol için çalışmalara başlandı.

ETSO Başkanı Alan’a 15 Temmuz plaketi

Elazığ Galericiler Sitesi Başkanı Ercan Yılmaz, TSO Başkanı İdris Alan’a 15 Temmuz darbe sürecinde dik duruşu ve tüm meslek örgütleri ile sivil toplum kuruluşlarını etkili şekilde temsil ettiği için plaket verdi.

Elazığlılar dikkat! Oto pazarının yeri değişti

Elazığ şehir merkezinde açılan 2. el açık oto pazarı, Galericiler Sitesi’ne taşındı.

Galericiler dikkat! süre doluyor

Elazığ şehir merkezinde faaliyet gösteren galerici esnafı, Galericiler Sitesi’ne taşınmaya başladı. Galerici esnafına verilen taşınma süresi, 15 Kasım’da doluyor.

46 işyeri için ihale süreci başladı

Elazığ Belediyesi tarafından Güney Çevre Yolu üzerinde inşa edilen Oto Galericiler Sitesi'nde bulunan 58 işyerinin ihalesi tamamlandı.

Galericiler sitesi kiraya veriliyor

Yapımı tamamlanarak açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Oto Galericiler Sitesi'ndeki işyerleri ihale ile kiraya veriliyor.

Kültür Park ve Galericiler sitesi açıldı

Elazığ Belediyesi tarafından yaptırılan bölgenin en büyük Kültür Parkı ve Yaşam Merkezi ile Oto Galericiler Sitesi, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katıldığı törenle açıldı.

Galericiler Sitesi açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından Güney Çevre Yolu üzerinde inşa edilen Oto Galericiler Sitesi, 25 Mayıs'ta Kültür Park ile birlikte açılışı gerçekleştirilerek, hizmete sunulacak.

Galericiler sitesi'nde sona gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından Güney Çevre Yolu üzerinde inşa edilen Galericiler Sitesi'nde sona gelindi.

Başkan Yanılmaz Galericiler Sitesi'nde

Güney Çevre Yolu bağlantı yollarını ve Oto Galericiler Sitesi çalışmalarını yerinde inceledi

'Galericiler Sitesi Hayatı Kolaylaştıracak'

Doç.Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Elazığ Belediyesin'den Hizmet Atağı

Selmanoğlu; "Raylı sistem geliyor, Galericiler Sitesinin Temeli Atılıyor"