Etiketler

Gizem Özer Türkiye şampiyonu oldu

Amasya'da düzenlenen Genç Kadınlar Boks Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Elazığ Sürsürüspor sporcusu Gizem Özer, 64 kiloda şampiyon oldu.

Kadınları döverek cep telefonlarını gasp etti

Adıyaman'da, takip ettiği genç kadınları kuytu bir noktada döverek cep telefonlarını gasp ettiği ileri sürülen şahıs yakalandı.

Güreşçilerden Başkan Kutlu’ya ziyaret

Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Aynur Erge ve Aslı Demir, başarılarını Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile paylaştı.

Adıyamanlı güreşçiler Türkiye’yi Avrupa ve Dünya şampiyonalarında temsil edecek

Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonasında derece elde eden Adıyaman Belediyesporlu güreşçiler, Avrupa Şampiyonası ve Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek.

Adıyaman Belediyesi güreşçileri Türkiye’yi temsil edecek

Antalya'da gerçekleştirilen 'Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonası'na katılan Adıyaman Belediyespor güreşçileri Aynur Erge ile Aslı Demir dereceye girerek Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Diyarbakırlı sporculardan 2 madalya

Antalya'nın Alanya ilçesinde 17-26 Mart tarihleri arasında düzenlenen Şehit Polis Fethi Sekin Büyükler ve Gençler Muay Thai Türkiye Şampiyonası'nda Diyarbakırlı sporcular 2 madalya elde etti. 48 kiloda genç kadınlarda Sultan Zilan birinci ve 54 kiloda büyük erkeklerde yarışan Hasan Zilan Türkiye üçüncüsü oldu.

Genç kadınlar dikkat

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. İsmet Yıldırım, üreme çağında kadınlarda en sık karşılaşılan hastalıklardan biri olan 'polikistik over sendromu'nun adet kanaması yeni başlayan genç kızlarda ender olsa da 20 ile 30 yaş arasındaki genç kadınlarda yaygın olarak görüldüğünü söyledi.