Etiketler

Elazığ'da 'Merkezim Her Yerde' projesi

Elazığ'ın Palu ilçesinde öğrenciler, 'Merkezim Her Yerde' projesi ile doyasıya eğlendi.

Arıcak Gençlik Merkezi hizmete sunuldu

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde Gençlik Merkezi halkın hizmetine sunuldu.

Satranç turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliğince düzenlenen küçükler ve yıldızlar il birinciliği satranç turnuvasına 301 kişi katıldı.

Milletvekili Bulut, Gençlik Merkezi sentetik sahasını inceledi

Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahasını inceleyen Milletvekili Metin Bulut, Yıkılan ve yerinde yapılacak olan Atatürk Stadyumu'nun ise ödeneğinin gelmesiyle yıl sonunda temelini atacakları bilgisini paylaştı.

Çocuklar, unutulmaya yüz tutmuş oyunlarla şenlendi

Elazığ'da düzenlenen şenlikle bugünün yetişkinlerinin çocuk yaşlarda oynadığı oyuncakların sergisi yapılırken, o oyuncaklarla da çocuklar oynama şansı yakaladı.

Türk ve mülteci çocuklara 'Bayram' eğlencesi

Elazığ'da mülteci çocuklara yönelik bayram eğlencesi düzenlendi. Türk çocukların da katıldığı eğlencede hem dostluklar kuruldu hem de minikler güzel vakit geçirdi.

Elazığlı gençler ‘Mobil Gençlik Merkezi’nde farklı spor dallarıyla tanışıyor

Elazığ'da hayata geçirilen ‘Mobil Gençlik Merkezi’ ile taşınabilir sportif aletler aracılığıyla gençlere birçok alanda eğitim verilmeye başlandı.

Elazığlı çocuklar, 'Körling' ile tanıştı

Elazığ’da 8-14 yaş grubu çocuklar yarıyıl tatilinde ‘Körling’ oyunu ile tanıştı.

Öğrenciler, teknolojiden uzak eğlenerek öğreniyor

Elazığ’da 8-14 yaş aralığındaki çocuklar, gençlik merkezinde teknolojiden uzak sosyal etkinliklere katılıp eğlenceli bir tatil geçiriyor.

Gençlerden sokak hayvanları için barınma evi

Elazığ'da Gençlik Merkezinde faaliyet yürüten gençler, sokak hayvanlarına barınma evi hazırladı.

Suriyeli çocuklara ‘madde bağımlılığı’ eğitimi

Adıyaman Gençlik Merkezi'nde, Sosyal Uyum ve Gençlik Katılım Projesi kapsamında Suriyeli çocuklara, 'Madde Bağımlılığı' eğitimi verildi.

Şehirli gençler köy hayatı deneyimi yaşadı

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Gençlik Merkezinin hazırladığı 'Köyde Bir Gün' projesi kapsamında 20 gönüllü genç, ilçeye bağlı Keçemağara Mahallesi'nde 1 gün geçirerek, daha önce hiç bilmedikleri köy hayatı deneyimi yaşadı.

Gençlik Merkezinin etkinlikleri öğrencilere tanıtılıyor

Adıyaman Gençlik Merkezinin etkinlikleri öğrencilere tanıtılıyor.

Köy okullarındaki öğrenciler gönüllü gençlerle eğleniyor

Adıyaman'da köy okullarında eğitim ve öğretim gören öğrenciler, Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ile birlikte eğleniyor.

Gönüllüler ordusu, Dünya Gönüllüler Günü’nde buluştu

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi Dünya Gönüllüler gününde 50'ye yakın gönüllüsüyle bir araya geldi. Gönüllere insan odaklı hizmetlerinden ötürü birer sertifika verildi.

Elazığ'da ‘Hayatına dokun umut ağacı’ projesi

Elazığ Gençlik Merkezi gönüllüleri, çocukları hayal ettikleri oyuncaklarla buluşturdu.

Gençlerin ‘iyilik ağacı’ büyüyor

Adıyaman Geçlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinin gençleri 'Gençlerin İyilik Ağacı' adı altında bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Sur’da ‘Kur’an’ı Güzel Okuma Yarışması’ yapıldı

Diyarbakır'ın Sur İlçe Gençlik Merkezinin düzenlediği Görelim Gülelim Öğrenelim projesi kapsamında Kur'an'ı Güzel Okuma Yarışması yapıldı.

Erzincan’da kırtasiye seti öğrencilere dağıtıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Geri Dönüşüm Projesi Erzincan'da uygulanmaya devam ediyor. Proje kapsamında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavların ardından Erzincan Gençlik Merkezi çalışanları ve Gençlik Merkezi üyesi gençler kırtasiye malzemelerini toplayarak öğrencilere dağıtıyor.

Bu proje başka proje

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yakutiye Gençlik Merkezi kendi bünyesinde yapmış olduğu 'Yerel Proje' ile Türkiye'de eşine ender rastlanır faaliyetlere imza atıyor. Çocuklara, futbol eğitiminden, kodlamaya, kitap okumadan değerler eğitimine kadar birçok konuda hizmet veriliyor.

Gençlerden minik hastalara moral eğlencesi

Erzincan Gençlik Merkezi tarafından hasta çocuklara moral vermek amacıyla eğlence düzenlendi.

Kadın ve Gençlik Merkezinin 4.’sü açıldı

Adıyaman Belediyesi, daha önce Siteler, Fatih ve Cumhuriyet mahallelerinde halkın hizmetine açtığı Kadın ve Gençlik Merkezlerinin 4.'sünü Sitilce TOKİ'de açtı.

Çocuklar geleneksel oyunlarla buluşuyor

Elazığ'da Gençlik Merkezi'nin düzenlediği etkinliklerle çocuklar geleneksel oyunlarla buluşuyor.

Çuhadar gençlere yönelik çalışmaları yerinde gördü

Diyanet İşleri Başkanlığı Diyanet TV ve Radyo Dairesi Başkanı Mustafa Çuhadar, Diyanet Gençlik Merkezinin çalışmalarını yerinde gördü.

Elazığ Gençlik Merkezi gönüllülerinden kan bağışı

Elazığ'da Kızılay Haftası dolayısı ile Elazığ Gençlik Merkezi gönüllüleri, Elazığ Öğretmenevi önünde bulunan kan bağış aracına gelerek kan bağışında bulundu.

3 aylık bebeğiyle Girişimcilik Kursu’na geldi

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde İŞKUR Elbistan Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Elbistan Gençlik Merkezi'nin ortaklaşa açtığı KOSGEB Girişimcilik Kursu'nun ilk dönemi başladı. Girişimcilik kursuna 3 aylık bebeği ile gelen Merve Kıraç, proje ofisi açmak için sunulan fırsatı değerlendirmek istediğini söyledi.

Amatör masa tenisi turnuvası sona erdi

Oltu Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Amatör masa tenisi turnuvası sona erdi.

Erzincan’da Değişen Dünyada Gençler ve Ruh Sağlığı adlı seminer düzenlendi

Erzincan'da 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla gençlere yönelik olarak seminer düzenlendi. Erzincan Gençlik Merkezinde düzenlenen seminere gençlerin yoğun ilgisi oldu. Dünya Ruh Sağlığı Federasyonunun girişimi ile 1992 yılından bu yana tüm dünyada 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü olarak kabul ediliyor.

Başkan Okay: "Gençlerimize ve geleceğimize yatırım yapıyoruz"

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Dulkadiroğlu Gençlik Merkezinde din görevlileri ile bir araya geldi.

Erzincan’da Şehit Yakup Doğancan adına kütüphane kuruldu

Erzincan Gençlik Merkezi genleri köy okuluna kütüphane kazandırdı. Kendilerine kardeş okul olarak seçtikleri ilkokul için harekete geçen Erzincan Gençlik Merkezi örnek bir çalışmaya daha imza attı. Yaptığı sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Erzincan Gençlik Merkezi Erzincan'a 75 kilometre uzaklıkta bulunan Kemah İlçesi'ne bağlı Kerer Köyü İlkokulu'na Kütüphane kazandırmak için harekete geçti. Kütüphanesi bulunmayan Kerer İlkokulu için kampanya başlatan gençler Erzincan Gençlik Merkezi bünyesinde 2 bine yakın kitap topladı. Topladıkları kitaplar ile birlikte ilkokul içerisinde kitap rafları, okuma salonu ile birlikte modern bir kütüphane kuran Erzincan Gençlik Merkezi kütüphaneye Şehit Yakup Doğancan'ın ismini verdi. Kampanya dahilinde öğrencilerin harçlıkları ile alınan kitaplarla kurulan kütüphanenin açılışına Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Şehit Yakup Doğancan'ın annesi Emine Doğancan ve babası Muhittin Doğancan, Erzincan Gençlik Merkezi Liderleri ve gönüllü gençleri,Kerer Köyü sakinleri ve öğrenciler katıldı.