Etiketler

Elazığ’da kafa karıştan müdür bolluğu

Elazığ’da gün geçmiyor ki skandal konular duyurmayalım.  Bu konulara bir yenisi daha eklendi. Elazığ Gençlik Merkezi Müdürlüğü, 3 müdür tarafından yönetildiği iddia ediliyor. 

Gençler, şehitleri ve babalarını unutmadı

Elazığ Gençlik Merkezi, Babalar Günü nedeniyle hem şehitliği hem de şehit babalarını ziyaret etti.

İl yöneticileri incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile birlikte İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi ile Sürsürü Mahallesi, Aşağı Demirtaş Konteyner Kenti ve Kapalı Çarşıyı ziyaret etti.

Tırlarla köylere ulaşılıyor, depremzedelerin yaraları sarılıyor

Elazığ Valiliği koordinesinde oluşturulan Mobil Giyim Market ve Mobil Gençlik Merkezi tırları her gün yollara çıkarak depremzedelerin yaralarını sarmada aracı oluyor.

Elazığ'da 'Merkezim Her Yerde' projesi

Elazığ'ın Palu ilçesinde öğrenciler, 'Merkezim Her Yerde' projesi ile doyasıya eğlendi.

Arıcak Gençlik Merkezi hizmete sunuldu

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde Gençlik Merkezi halkın hizmetine sunuldu.

Satranç turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliğince düzenlenen küçükler ve yıldızlar il birinciliği satranç turnuvasına 301 kişi katıldı.

Milletvekili Bulut, Gençlik Merkezi sentetik sahasını inceledi

Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahasını inceleyen Milletvekili Metin Bulut, Yıkılan ve yerinde yapılacak olan Atatürk Stadyumu'nun ise ödeneğinin gelmesiyle yıl sonunda temelini atacakları bilgisini paylaştı.

Çocuklar, unutulmaya yüz tutmuş oyunlarla şenlendi

Elazığ'da düzenlenen şenlikle bugünün yetişkinlerinin çocuk yaşlarda oynadığı oyuncakların sergisi yapılırken, o oyuncaklarla da çocuklar oynama şansı yakaladı.

Türk ve mülteci çocuklara 'Bayram' eğlencesi

Elazığ'da mülteci çocuklara yönelik bayram eğlencesi düzenlendi. Türk çocukların da katıldığı eğlencede hem dostluklar kuruldu hem de minikler güzel vakit geçirdi.

Elazığlı gençler ‘Mobil Gençlik Merkezi’nde farklı spor dallarıyla tanışıyor

Elazığ'da hayata geçirilen ‘Mobil Gençlik Merkezi’ ile taşınabilir sportif aletler aracılığıyla gençlere birçok alanda eğitim verilmeye başlandı.

Elazığlı çocuklar, 'Körling' ile tanıştı

Elazığ’da 8-14 yaş grubu çocuklar yarıyıl tatilinde ‘Körling’ oyunu ile tanıştı.

Öğrenciler, teknolojiden uzak eğlenerek öğreniyor

Elazığ’da 8-14 yaş aralığındaki çocuklar, gençlik merkezinde teknolojiden uzak sosyal etkinliklere katılıp eğlenceli bir tatil geçiriyor.

Gençlerden sokak hayvanları için barınma evi

Elazığ'da Gençlik Merkezinde faaliyet yürüten gençler, sokak hayvanlarına barınma evi hazırladı.

Suriyeli çocuklara ‘madde bağımlılığı’ eğitimi

Adıyaman Gençlik Merkezi'nde, Sosyal Uyum ve Gençlik Katılım Projesi kapsamında Suriyeli çocuklara, 'Madde Bağımlılığı' eğitimi verildi.

Şehirli gençler köy hayatı deneyimi yaşadı

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Gençlik Merkezinin hazırladığı 'Köyde Bir Gün' projesi kapsamında 20 gönüllü genç, ilçeye bağlı Keçemağara Mahallesi'nde 1 gün geçirerek, daha önce hiç bilmedikleri köy hayatı deneyimi yaşadı.

Gençlik Merkezinin etkinlikleri öğrencilere tanıtılıyor

Adıyaman Gençlik Merkezinin etkinlikleri öğrencilere tanıtılıyor.

Köy okullarındaki öğrenciler gönüllü gençlerle eğleniyor

Adıyaman'da köy okullarında eğitim ve öğretim gören öğrenciler, Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ile birlikte eğleniyor.

Gönüllüler ordusu, Dünya Gönüllüler Günü’nde buluştu

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi Dünya Gönüllüler gününde 50'ye yakın gönüllüsüyle bir araya geldi. Gönüllere insan odaklı hizmetlerinden ötürü birer sertifika verildi.

Elazığ'da ‘Hayatına dokun umut ağacı’ projesi

Elazığ Gençlik Merkezi gönüllüleri, çocukları hayal ettikleri oyuncaklarla buluşturdu.

Gençlerin ‘iyilik ağacı’ büyüyor

Adıyaman Geçlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinin gençleri 'Gençlerin İyilik Ağacı' adı altında bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Sur’da ‘Kur’an’ı Güzel Okuma Yarışması’ yapıldı

Diyarbakır'ın Sur İlçe Gençlik Merkezinin düzenlediği Görelim Gülelim Öğrenelim projesi kapsamında Kur'an'ı Güzel Okuma Yarışması yapıldı.

Erzincan’da kırtasiye seti öğrencilere dağıtıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Geri Dönüşüm Projesi Erzincan'da uygulanmaya devam ediyor. Proje kapsamında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavların ardından Erzincan Gençlik Merkezi çalışanları ve Gençlik Merkezi üyesi gençler kırtasiye malzemelerini toplayarak öğrencilere dağıtıyor.

Bu proje başka proje

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yakutiye Gençlik Merkezi kendi bünyesinde yapmış olduğu 'Yerel Proje' ile Türkiye'de eşine ender rastlanır faaliyetlere imza atıyor. Çocuklara, futbol eğitiminden, kodlamaya, kitap okumadan değerler eğitimine kadar birçok konuda hizmet veriliyor.

Gençlerden minik hastalara moral eğlencesi

Erzincan Gençlik Merkezi tarafından hasta çocuklara moral vermek amacıyla eğlence düzenlendi.

Kadın ve Gençlik Merkezinin 4.’sü açıldı

Adıyaman Belediyesi, daha önce Siteler, Fatih ve Cumhuriyet mahallelerinde halkın hizmetine açtığı Kadın ve Gençlik Merkezlerinin 4.'sünü Sitilce TOKİ'de açtı.

Çocuklar geleneksel oyunlarla buluşuyor

Elazığ'da Gençlik Merkezi'nin düzenlediği etkinliklerle çocuklar geleneksel oyunlarla buluşuyor.

Çuhadar gençlere yönelik çalışmaları yerinde gördü

Diyanet İşleri Başkanlığı Diyanet TV ve Radyo Dairesi Başkanı Mustafa Çuhadar, Diyanet Gençlik Merkezinin çalışmalarını yerinde gördü.

Elazığ Gençlik Merkezi gönüllülerinden kan bağışı

Elazığ'da Kızılay Haftası dolayısı ile Elazığ Gençlik Merkezi gönüllüleri, Elazığ Öğretmenevi önünde bulunan kan bağış aracına gelerek kan bağışında bulundu.

3 aylık bebeğiyle Girişimcilik Kursu’na geldi

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde İŞKUR Elbistan Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Elbistan Gençlik Merkezi'nin ortaklaşa açtığı KOSGEB Girişimcilik Kursu'nun ilk dönemi başladı. Girişimcilik kursuna 3 aylık bebeği ile gelen Merve Kıraç, proje ofisi açmak için sunulan fırsatı değerlendirmek istediğini söyledi.