Etiketler

Ahmet Aytar anıldı

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, vefatının 28. yılında Ahmet Aytar için anma mesajı yayımladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Son Dakika 23'e konuştu

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmaları Son Dakika 23'e anlattı.

Şerifoğluları, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışması kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner’i ziyaret etti. Şerifoğulları daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarını ziyaret ederek yurt idarecilerine ve personele çalışmalarında başarı dileklerini iletti. Şerifoğulları ziyaretinde bayan personele karanfil vererek çalışanların taleplerini dinledi.

Ringin şampiyonlarını kutladı

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Türkiye şampiyonu boksör Muhammet Aydın ile üçüncü olan Yusuf Yılmaz'ı kutladı. Şampiyon boksörleri ödüllendiren Taşkesenligil, sporda gelen başarıların kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Malatya Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Fındıklı’ya ziyaret

Malatya Voleybol Hakem Ve Gözlemcileri Derneği, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Malatya Voleybol Hakem Ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Salduz, Yönetim Kurulu Üyesi Baki Baki Alparslan ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Başsoy’a Ziyaret

Amatör Spor Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu beraberinde Milli sporcular ile birlikte Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u ziyaret ettiler. Mumcu, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'a Amatör Spor'a sağlamış olduğu imkanlardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Erzincan’da Şehit Yakup Doğancan adına kütüphane kuruldu

Erzincan Gençlik Merkezi genleri köy okuluna kütüphane kazandırdı. Kendilerine kardeş okul olarak seçtikleri ilkokul için harekete geçen Erzincan Gençlik Merkezi örnek bir çalışmaya daha imza attı. Yaptığı sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Erzincan Gençlik Merkezi Erzincan'a 75 kilometre uzaklıkta bulunan Kemah İlçesi'ne bağlı Kerer Köyü İlkokulu'na Kütüphane kazandırmak için harekete geçti. Kütüphanesi bulunmayan Kerer İlkokulu için kampanya başlatan gençler Erzincan Gençlik Merkezi bünyesinde 2 bine yakın kitap topladı. Topladıkları kitaplar ile birlikte ilkokul içerisinde kitap rafları, okuma salonu ile birlikte modern bir kütüphane kuran Erzincan Gençlik Merkezi kütüphaneye Şehit Yakup Doğancan'ın ismini verdi. Kampanya dahilinde öğrencilerin harçlıkları ile alınan kitaplarla kurulan kütüphanenin açılışına Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Şehit Yakup Doğancan'ın annesi Emine Doğancan ve babası Muhittin Doğancan, Erzincan Gençlik Merkezi Liderleri ve gönüllü gençleri,Kerer Köyü sakinleri ve öğrenciler katıldı.

Dadaşların taekwondo gururu

2018 yılında taekwondo da zaferlere imza atan sporcuları kutlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, şampiyonları ödüllendirdi.

Adıyamanlı gaziler unutulmadı

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Jandarma Astsubay Üstçavuş Ahmet Çakır ve Ar-ge ve Projelerden Sorumlu Şube Müdürü Zeynel Abidin Şenlik ile birlikte Adıyaman'daki gaziler ziyaret edildi.