Etiketler

7 ayda 705 bin gıda denetimi yapıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yılın ilk 7 ayında 705 bin gıda denetimi yaptıklarını ve uygunsuzluk tespit edilen işletmelere 63 milyon liranın üzerinde idari para ceza uyguladıklarını açıkladı.

Zabıta ekipleri denetim yaptı

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetim yaptı.

Erzurum’da son bir yılda 10 bin 350 gıda denetimi yapıldı

Erzurum İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü denetim ekipleri tarafından gıda maddeleri imalat ve satış yerlerine yönelik olarak denetimler yapıldı. Son yapılan denetimlerle birlikte son bir yılda 5 bin 546 işletmeye 10 bin 350 denetim yapıldı.

Yenişehir zabıta müdürlüğü bayram öncesi gıda denetimi yaptı

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Belediyesi gıda denetim kipleri Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzur ve güven içinde alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini arttırdı.

Aşkale’de gıda denetimi

Aşkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gıda denetim ekipleri ilçede gıda ile alakalı ticaret yapan tüm esnafı denetledi.

Hani belediyesinden gıda denetimi

Diyarbakır'ın Hani İlçe Belediyesi ekipleri, yemek fabrikası, imalathane, market, kasap ve fırınlarda gıda denetimi yaptı.

Hani’de işyerlerinde gıda denetimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile Hani Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü denetim faaliyetiyle, halk sağlığını korumak amacıyla gıda üreten, satan ve depolayan işyerlerine yönelik gıda ve hijyen denetimi yapıldı.

Diyarbakır’da gıda denetimleri sıklaştırıldı

Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı nedeniyle gıda denetimi yapıldı. Ramazan ayında fırsatçılara göz açtırmayacaklarını vurgulayan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, denetimlerin daha da sıklaştırılacağını ifade etti.

Aşkale’de gıda denetimi

Aşkale İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yıl içerisinde yapılan rutin gıda denetimlerinin yanı sıra yaklaşan Ramazan ayı öncesi ilçedeki tüm esnafa yönelik gıda denetimi gerçekleştirildi.