Etiketler

Lastiklere 7 kilo esrar gizledi, polise teslim oldu

Elazığ'da aracının lastiklerine 7 kilo 440 gram esrar gizleyen şüpheli, pişman olup sevkiyat yapmadan gidip polise teslim oldu.

Ayarı düşük altınları yangın tüpünde saklamışlar

Piyasaya ayarı düşük altın sattıkları gerekçesi ile aranmakta olan iki kişi, yangın tüpünün içerisine gizledikleri altınlarla yakalandı.

Uyuşturucuyu makatlarına gizlemişler

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada 2 şüphelinin makatlarına gizlediği 100 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Banka ATM’sine kart kopyalamak için kamera gizlediler

Sivas'ta bir bankanın otomatik para çekme makinesinde (ATM) kart kopyalama düzeneği ve şifreleri alabilmek için gizlenmiş kamera bulundu.

Bir yılda kanseri yendi, şimdi diğer hastalara umut dağıtıyor

Diyarbakırlı 22 yaşındaki Mizgin Köse, geçtiğimiz yıl beyninde tümör olduğunu öğrendi. Bir süre ailesinden gizlediği hastalığı elden ayaktan düşürdüğü Mizgin, 15 Temmuz 2017'de 10 saatlik ameliyatın ardından sağlığına kavuştu. Hayat sevincini hiç kaybetmeyen Köse, bundan sonra kendisi gibi hasta olanlara umut dağıtacak.

Karakaya’dan Ramazan ayı mesajı

Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yücel Karakaya, Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Ramazan ayının, nefisleri yıkadığını, gönülleri ayıkladığını, sofraları bereketlendirdiğini, içinde rahmet, mağfiret ve kurtuluş gizlediğini belirtti.

Uyuşturucu tacirleri Geçim’i geçemedi

Sivas'da uyuşturucu kaçakçıların narkotik köpeklerini yanıltmak için ağır kokulu gıda ve temizlik malzemelerinin içerisine gizledikleri uyuşturucu maddeler Jandarma narkotik köpeği Geçim tarafından kolaylıkla bulundu.

Dini istismar ederek uyuşturucu kaçırmaya çalıştılar

Diyarbakır'da uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik yapılan bir operasyonda akıllara durgunluk veren bir olay ile karşılaşıldı. Uyuşturucu ticareti yapanlar karton kutular içine Arapça Allah, Muhammed ve din içerikli yazılar bulunan duvar süslerinin boşluklarına gizledikleri 10 kilo 400 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.

Elazığ'da terör operasyonu

Elazığ'ın Karakoçan ilçesi kırsalında jandarma ekipleri, terör örgütü PKK'nın muhtemel eylemlerde kullanmak için gizlediği patlamaya hazır 83 kilogram amonyum nitrat, 100 gram plastik patlayıcı, 2 adet tüp ve çeşitli malzemeler ele geçirdi.

Başkan Bulutlar anne ve babaları uyardı

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, FETÖ'nün devletin bütün kademelerine sızdığını, din istismarı yaparak kendilerini gizlediklerini belirterek, 'Nikah yetkisi olan bir Belediye Başkanı olarak anne ve babaları uyarıyorum. Oğlunuzu, kızınızı evlendirirken damadın veya gelinin FETÖ'cü olup olmadığını mutlaka araştırın' dedi.

Afgan yolcunun montuna gizlediği uyuşturucu ele geçirildi

Sivas'ta polis ekiplerince yapılan yol kontrolünde, Afganistan uyruklu yolcunun montunun astarına gizlediği 902 gram eroin ele geçirildi.