Etiketler

Palu'da güreş takımına malzeme desteği

Palu ilçesindeki Cimşit Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güreş takımına malzeme desteğinde bulunuldu.

Büyükşehir, Güreş Süper Lig’inde fırtına gibi esiyor

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Süper Lig'deki tek takımı olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı, bu hafta da minderde fırtına gibi esti. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in Pehlivanları, birinci haftada Başkent'te İLBANK'ı 6-4 yenmişti. Palandöken Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve güreş severlerin yoğun ilgi gösterdiği ikinci hafta karşılaşmalarında Erzurum'un Arslanları rakibini 9-1 yendi. Erzurum Güreş Tarihi'ne sayısız madalyalar kazandıran genç ve çevik sporculardan oluşan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı, aldığı galibiyetle puanını 4'e çıkardı. Bu arada iki haftadır galip gelen Erzurum'un Aslanları, üçüncü hafta maçlarında Bursa'da Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile karşılaşacak.

Palandöken Belediyesi Güreş Takımı 2. Lige yükseldi

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ın talimatlarıyla kısa süre önce kurulan ve adeta minder de fırtınalar estiren Güreş Takımı, Yıldızlar 2.lige terfi maçlarında takım halin de 2. Lige yükseldi.

Palandöken Belediyesinin güreşçileri Türkiye Şampiyonasına damga vurdu

Türkiye Güreş Federasyonu ve Turhal Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği Yıldızlar Karakucak Türkiye Şampiyonası ve Uluslararası Kocakavak Güreş Festivalin de boy gösteren Palandöken Belediyesi Spor Kulübünün Güreş Takımı, Türkiye Şampiyonluğunu Erzurum'a getirdi. Turhal Şeker Fabrikası güreş sahasında gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasına yurtdışından 27, yıldızlar kategorisinde 300, baş ve baş altı güreş müsabakalarına ise 150 güreşçi katılarak er meydanına çıktı.

Başkan Erkoç, “Kahramanmaraş sporcu fabrikası haline gelecek”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş takımı güreşçilerinden şampiyon olanlar Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ziyaret etti.

Başkan Bulutlar, millî güreşçiyi altınla ödüllendirdi

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ın destekleriyle kurulan güreş takımının sporcuları, kısa sürede, Türkiye ve Dünya şampiyonalarında başarıdan başarıya koşuyor. Palandöken Belediyesi Spor Kulübü milli güreşçisi Akif Sönmez, Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen ve serbest sitilde Dünya ikincisi olarak Türkiye'ye gümüş madalya kazandırdı.

Palandöken Belediye Spor güreş takımı sporcusu Türkiye şampiyonu oldu

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ın isteği üzerine 1 ay önce kurulan ve Palandöken Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Güreş Takımı ilk ciddi müsabakasın da Türkiye Şampiyonu oldu.

TEDAŞ Güreş Takımı Erzurum’da

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen U23 Serbest Güreş Şampiyonası Erzurum'da gerçekleştirildi. Yaklaşık 500 üzerinde sporcunun katıldığı Güreş Şampiyonası'nda TEDAŞ Spor Kulübü dikkatleri üzerine çekti.

Kahramanmaraş, Erzurum’dan 7 madalya ile döndü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı Erzurum'da yapılan U23 Ümitler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'ndan 7 madalya ile döndü.

Büyükşehir Güreş Takımı lige hızlı başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde barındırdığı Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile amatör ve profesyonel liglerde başarılı olmak için mücadele veriyor.

Toplum destekli polisler iş başında

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü faaliyetlerini sürdürüyor. Yapılan çalışmalar çerçevesinde suçun oluşmadan önce önlenmesi, vatandaşların mağduriyet yaşamalarının önüne geçilmesi, vatandaşlarda oluşabilecek suç korkularının en aza indirilmesi, toplumda birlik ve beraberlik içinde yaşamanın önemi ve Polis-Halk ilişkilerinin güçlendirilmesi amacıyla Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde Ahıska Türkü vatandaşlar ile Üzümlü halkına Toplum Destekli Polisler tarafından ziyaret gerçekleştirildi. Üzümlü Anadolu Lisesi ile Üzümlü Kız Meslek Lisesi ziyaret eden polisler yöneticiler ve öğrencilerle yapılan görüşmelerde okul hayatında yaşanan sıkıntılar üzerine tavsiyeler de bulundular. Ahıska Türklerinin yaşadığı yerleşkeyi ziyaret eden Toplum Destekli Polisler yetkili Vahit Mirza ve Ahıska Türkleri ile günlük yaşamdaki sorunlar ve çözümler hakkında söyleşi yaptılar. Polisler ayrıca Üzümlü Kapalı spor salonunda düzenlenen Üzümlü Belediye güreş takımı ile Batman Petrol güreş takımı arasındaki müsabakalar için orada bulunan sporcular, öğrenciler ve ilçe protokolü ile görüşüp Emniyet Teşkilatını tanıtıcı bilgilendirme broşürleri dağıttılar.

Büyükşehir güreş takımı yarı finalde

Malatya Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı emin adımlarla Süper Lige ilerliyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan müsabakalarda rakiplerine büyük üstünlük sağlayan Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı, bu hafta Ankara'da yapılan maçları da kazanarak, grup lideri olarak yarı finale çıktı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Güreş Takımı, Türkiye Şampiyonu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Güreş Takımı, Güreş Federasyonu 2017 faaliyet programında yer alan Yıldız Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda birinci oldu.

Büyükşehir Grekoromen Güreş Takımının bu yılki hedefi süper lig

Türkiye Grekoromen 1. Ligi'nde mücadele eden ve geçtiğimiz yıl Süper Ligin eşiğinden dönen Malatya Büyükşehir Belediyesi Grekoromen Güreş Takımı, bu yıl Grekoromen Güreş Süper Ligine çıkmayı hedefliyor.

Üzümlü Belediyespor Güreş Takımı 2. Ligde

Üzümlü Belediyespor Kulübü güreş takımı Afyon'da düzenlenen 2. Lig terfi müsabakalarına katılıp elde ettiği başarı ile tarihinde ilk defa 2. Lig Büyükler Greko-Romen Güreş Ligine yükseldi.

İlk bayan güreş takımından derece

Erzincan'da ilk defa bayan güreş takımı kuruldu. Kurulan Bayan güreş takımı katıldıkları ilk resmi müsabakadan derece ile dönme başarısı gösterdiler.