Etiketler

Milletvekili Gürsel Erol'dan deprem konutlarıyla ilgili açıklama

Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol deprem konutları ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Sahipsiz Elazığ'ın yanına bir de talihsiz Elazığ'ı eklemek lazım

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Gürsel Erol önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol'dan Erdoğan'a mektup

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'ın talep ve önerilerini kaleme aldığı mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderdi.

Zülfü Demirbağ'a tepki üstüne tepki...

Kanal Fırat’ta Son Baskı programına konuk olan Elazığ AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, 'Sahipsiz Elazığ' konusunda yaptığı açıklamalar karşısında tepkiler almaya devam ediyor.

Milletvekili Erol'dan zehir zemberek sözler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

CHP 23 Milletvekili ile Elazığ'a çıkarma yapacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un öncülüğünde 23 CHP Milletvekili, Eylül ayında deprem bölgesi Elazığ’a gelerek incelemelerde bulunacak.

Elazığ sevdalısı eski başkan vefat etti

1989- 1999 yılları arasında Çankaya Belediye Başkanlığı görevinde bulunan, başkanlığı döneminde Elazığ ve Elazığlılara verdiği önem ile bilinen Doğan Taşdelen vefat etti.

Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol Feyzi baba ile bayramlaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da Feyzi baba olarak bilinen lastikçi Feyzi Ökrenç'i arayarak bayramını kutladı.

Depremzede çocukların yüzü hediyelerle güldü

Elazığ'da konteyner kentte kalan depremzede çocuklara, Milletvekili Gürsel Erol tarafından gönderilen oyuncaklar dağıtıldı.

Kılıçdaroğlu, Anneler Günü dolayısıyla şehit annesiyle görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı şehit annesi Hüsna Göl ile telefonla görüşerek Anneler Gününü kutladılar.

Milletvekili Erol, FOX TV'de Çalar Saat'e konuk oldu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, FOX TV'de İlker Karagöz’ün sunduğu 'Çalar Saat' programında açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol'dan vatandaşlara hizmet

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçildiği günden bu yana yaptığı birçok çalışmanın yanı sıra tüm ibadethane, türbe, park bahçe ve köylere oturma bankları yaptırarak vatandaşlara hizmete devam ediyor.

Milletveli Erol'dan önemli açıklamalar!

Tüm siyasi parti genel başkanlarının katılımıyla salgın sürecinin yürütülmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,31 ildeki sokağa çıkma yasağının ara vermeden 14 gün daha devam etmesi gerektiğini söyledi.

'Tohum desteğine Elazığ'ımızı da ekleyin'

Tarım ve Orman Bakanlığın 'Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Programı' projesi kapsamında belirlenen 21 ilde üreticilere sertifikalı tohumların yüzde 75'ini hibe ederek başladı. Bu iller arasında Elazığın olmayışı CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un dikkatini çekti. Bakanlığa çağrıda bulunarak 'Tohum desteğine Elazığ'ımızı da ekleyin' dedi.

Siyasilerden 'evde kal' çağrısı

Elazığ'da korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında Milletvekilleri Metin Bulut ve Gürsel Erol ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 'Evde Kal' videosu paylaşarak bilgilendirmede bulundu.

Milletvekili Erol, müjdeyi verdi!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol; ‘Elektrik ve doğalgaz borçlarının ertelenmesi, resmi gazetede yayınlanması ile yürürlüğe girecek’ dedi.

'Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi'

Devletin deprem sonrası Elazığ'da olduğunu ve krizin doğru yöneltildiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şu anda Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi. Depremden kaynaklı hak kayıplarının, mal kayıplarının sorununun çözümüyle ilgili beklenti vardedi.

Milletvekili Erol, İdlib gazisi Yüce'yi ziyaret etti

İdlib'de rejim unsurlarının hain saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Feti Ahmet Yüce'yi, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret etti.

'Mehmetçiğe uzanan bütün elleri şiddetle kınıyorum'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol yaptığı açıklamada, 'Dünyanın neresinde olursa olsun Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan güvenlik görevlerine karşı uzanan bütün elleri şiddetle kınıyorum' dedi.

Erol'un çağrısı üzerine 'Çevre Komisyonu' Elazığ'da incele yapacak

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un daveti üzerine, TBMM Çevre Komisyonu üyeleri ve Meclis Başkanı Mustafa Şentop incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelecek.

'Üniversitenin teknik,akademik kadrolarını kullanın'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentte yaşanan 6.8’lik deprem ile ilgili açıklamada bulundu.

Milletvekili Erol, ziyaretlerini sürdürüyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, depremin ardından ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

'Polislerimiz canı gönülden emek veriyor'

Deprem sırasında ve sonrasında görev yapan polisleri ziyaret eden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,polisin ilk andan itibaren canı gönülden hizmet ettiğini söyledi.

Milletvekili Erol'dan çadırda kalan ailelere ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin farklı noktalarında kurulan çadırlarda yaşamlarını sürdüren aileleri ziyaret etti.

Milletvekili Erol: ‘Gün, birlik olma günüdür’

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, meydana gelen 6.8’lik deprem sonrası mahalleleri ve ilçeleri gezerek hem vatandaşlara yardımcı olmaya hemde onların dertleri ile dertlenmeye devam ediyor.

'Elazığ afete maruz bölge ilan edilsin, ek kanunlar çıkarılsın'

Mecliste konuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Erzincan depreminde olduğu gibi Elazığ'ında afete maruz bölge ilan edilerek ek kanunlar çıkarılmasını istediklerini söyledi.

Milletvekili Erol, depremle ilgili önergeyi meclise sundu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da yaşanan 6.8'lik depremle ilgili afet bölgen ilan edilmesi ve meclis araştırmasına açılmasını içeren önergeyi meclise sunduğu bildirildi. Önergenin yarınki oturumda görüşüleceği aktarıldı.

'Afete bölgesi ilan edilmesinin ek düzenlemeler olmadan bir anlamı yok'

Afete maruz bölge ile afet bölgesi tanımlamasının bir birinden farklı olmadığını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,afet bölgesi ilan edilirken ek düzenleyici maddeler olmadığı sürece bir anlamı olmayacağını söyledi.

'Elazığ acilen afet bölgesi ilan edilmeli'

Yaşanan depremin Elazığ'da büyük bir acı, korku endişe ve beklenti doğurduğunu belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin acilen afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyledi.

'Deprem sonrası tüm belediyelerimiz seferber oldu'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol açıklamalarda bulundu.