Hain Terör Saldırısı Haberleri

Hain Terör Saldırısı Haberleri

Elazığ'daki hain terör saldırısını yaşayanlar o günü unutmuyor

Elazığ Emniyet Müdürlüğüne PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen, 3 polisin şehit olduğu, 217 kişinin yaralandığı hain saldırının hafızalardaki izleri silinmedi.

Ilıcalı’dan terörün bitmesi için kararlılık vurgusu

AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Meclis Genel Kurulunda gündem dışı söz alarak Yüksekova'da yaşanan hain terör saldırısını kınadı. Ilıcalı konuşmasında ayrıca, cumartesi günü Erzurum'da yapılan açılışlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Şehidin son dileği Ömer Halis Demir gibi şehit olmakmış

İzmir’deki hain terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin’in, ölümünden önce "Keşke bana da Ömer Halis Demir gibi bir şehitlik nasip olsa" dediği ve İzmir Adliyesi yanında kafe çalışanına üşümesin diye montunu verdiği öğrenildi.

Galatasaray'dan şehidimize vefa örneği

Galatasaray Kulübü, dün İzmir'de gerçekleşen hain terör saldırısında şehit olan Polis memuru Fethi Sekin'in ailesine vefa örneği gerçekleştirdi.

Oğlunun acı haberini hasta yatağında aldı!

Akşam saatlerinde İzmir Bayraklı’da meydana gelen hain terör saldırısında kahramanlığı ile daha büyük bir felaketi önleyen şehit polis memuru Fethi Seki’nin babası acı haberi hasta yatağında aldı.

Keban’da İstanbul şehitleri için mevlit okutuldu

Keban Belediyesi tarafından, İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena'da maç çıkışı sırasında bombalı araçla gerçekleştirilen hain terör saldırısında 44 şehit için Keban’da tarihi Yusuf Ziya Paşa Camisinde yatsı namazından önce mevlit programı düzenlendi.

CHP'den geçmiş olsun ziyareti

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol ve CHP heyeti Elazığ Emniyet Müdürlüne yönelik hain terör saldırısının ardından Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Muhtarlardan Elazığ halkına dayanışma ziyareti

Elazığ'da Emniyet Müdürlüğüne yapılan hain terör saldırısını kınamak ve şehit ailelerine, yaralılara ziyarette bulunmak için İstanbul’dan Elazığ’a gelen muhtarlar Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ettiler.

Başkan Yanılmaz’dan yaralılara ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Emniyet Müdürlüğü’ne gerçekleştirilen hain terör saldırısında yaralananları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.