Etiketler

Halkbank da kredi faiz oranlarını indirdi!

Halkbank, bugünden geçerli olmak üzere konut, tüketici ve ticari kredilerde faiz oranlarını düşürdü.

4 dev Türk bankası düğmeye bastı! Bu bir devrim

Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın kurduğu Varlık Finansmanı Fonu’nda talep toplama dün başladı, bugün sonlanacak. Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası yarın 3 milyar lirayı aşkın tutarda konut kredilerini ihraç edecek.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan:

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Her ne kadar son dönemde döviz kurlarında ve faiz oranlarında bazı dalgalanmalar olsa da, seçim sonrası bunların yeniden bir dengeye gidip daha normalleşmeye geçeceğini ümit ediyoruz, böyle de olacaktır dedi.

Halkbank üst yönetimi başkan Arslan’la biraraya geldi

Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı R.Süleyman Özdil’i makamında ağırlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Halkbankası’nın KOBİ ve esnafın bankası olduğunu ifade ederek, iş dünyasının bankacılık sektöründen beklentilerinin karşılanması çağrısında bulundu.

Halkbank Bölge Müdürü Arslan’dan MTSO’ya ziyaret

Halkbank Bölge Müdürü Aziz Arslan ve şube müdürlerinden oluşan heyet Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni Bölge Müdürü Özünal oldu

Halkbank Erzurum Bölge Müdürlüğü görevine Hanifi Özünal atandı. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Mücahit Yıldırım ise, Ankara 2. Bölge Müdürü oldu.

Bakan Tüfenkci’den Halkbank Genel Müdür Yardımcısının tutuklanmasıyla ilgili açıklama

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Halkbank Genel Müdür Yardımcısının ABD'de tutuklanmasına ilişkin, Elbette ki adalet tecelli edecek. Ama bu şunu hatırlatıyor, değerli arkadaşlar 17-25 Aralık'ları da biz unutmamız lazım dedi.