Etiketler

Haluk Arslan’a sevgi seli

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, partisinin düzenlediği ‘Kardeşlik Buluşması’na katıldı. Programda kalabalığa seslenen Arslan, ‘Elazığ, sevdiğim şehir, bana çok şey kattı. Bana çok şey öğretti. Bu şehre karşı sorumluluğum var.’ dedi.

'Bu şehirde gelecek planlıyoruz'

Elazığ Küçük Millet Meclisi şubat ayı toplantısı yapıldı. ‘Yerel Seçimlere Giderken’ gündemiyle toplanan Küçük Millet Meclisi’ne Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan katıldı.

‘İnsanımız sağlıksız bir koşulda yaşıyor’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, seçim çalışmalarına devam ediyor. Açıklamasında çarpık kentleşmeye vurgu yapan Arslan, ‘Çarpık kentleşme, doğaya da çevreye de zarar veriyor. İnsanımız sağlıksız bir koşulda yaşıyor.’ dedi.

‘İşini iyi yapan bir belediye, gençlerin önünü açacaktır’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, yaptığı açıklamada gençliğin önemine dikkat çekerek, ‘Biz şehrin her türlü dinamiklerini harekete geçirmek zorundayız. İşini iyi yapan bir belediye gençlerin önünü açacaktır.’ dedi.

'Herkes işini doğru yaparsa çözülmeyecek problem yok'

Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Aslan yaptığı açıklamada belediye başkanı seçilmesi halinde, ‘Elazığ Belediyesi,1 Nisan‘dan itibaren gerçekten belediyeye uzman bir bakışla sorunları çözen bir anlayışla yönetilmeye başlanacak.’ ifadelerini kullandı.

'Teknik birikimimizi Elazığ için uygulayacağız'

Seçim çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, yaptığı açıklamada 'Şehirleşmenin çarpık olması emlak piyasasını da etkiliyor. Teknik birikimimizi Elazığ için uygulayacağız.' dedi.

'Elazığ’ın kaybedecek 5 yılı daha yok'

Seçim çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, ‘İnsanımızın algılarını yönetmek gibi bir derdimiz yok. Meselemiz şehrin sorunları ve bunların çözüm yolları.’ dedi.

'Yerli yatırımcılarımızı el üstünde tutmamız lazım'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, Elazığ’da istihdamın yeterli olmadığını söyledi. Arslan, ‘Güçlü sermayeye sunduğumuz sınırsız imkânların bir kısmını yerli yatırımcılarımıza sunsak Elazığ’ımız bugünkü durumundan çok çok ileriye gidecek.’ dedi.

'31 Mart’ta Elazığ’da milat olacak'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, halkla içe içe seçim çalışmalarını yürütüyor.

'Elazığ sorunlar barındıran bir şehir oldu'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, seçim çalışmalarına devam ediyor.

'Göz boyamalar Elazığ'ın sorunlarını çözmez'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

‘Elazığ kararını vermiş’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan seçim ziyaretlerine devam ediyor.

Arslan’dan yerel gazetelere ziyaret

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan’ın bugünkü durağı Elazığ’da günlük yayım yapan gazeteler oldu.

Arslan’a coşkulu karşılama

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından Ankara'da gerçekleşen aday tanıtımı ve kampanya lansmanına katılan Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Elazığ’a döndü. Haluk Arslan’ı Elazığ Havalimanı’nda vatandaşlar coşkuyla karşıladı.

‘Elazığ güven ortamına Saadet’le ulaşacak’

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin düzenlediği, Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan’ın da katıldığı, belediye başkanları aday tanıtım toplantısı coşkulu geçti.

'Makama ulaşmak için değil çalışmak için geliyoruz'

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan’ın seçim çalışmaları kapsamında bugünkü durağı Evrensel Hafızlar Derneği oldu.

'Belediye çalışanlarına en az 3.000 TL maaş müjdesi'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, seçilmesi halinde belediye personelinin en düşük maaşının 3 bin TL olacağını söyledi.

Saadet Partisi, Haluk Arslan'ı tanıttı

Saadet Partisi, Elazığ belediye başkan adayını tanıttı.

Saadet Partisi'nin Elazığ belediye başkan adayı açıklandı

Saadet Partisi Elazığ belediye başkan adayını açıkladı.

Arslan ; Zihniyeti Değiştirmeliyiz

Haluk Arslan Salıbaba Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Haluk Arslan Aday Adaylığını Açıkladı

Parti Binasında Gerçekleşen toplantıda Haluk Arslan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.