Etiketler

300 torunu bayramını kutlamak için metrelerce kuyruk oluşturdu

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 'Hamo ağa' olarak bilinen İlçe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Arslan'ın 300 torunu, dedelerinin Ramazan Bayramı'nı kutlamak için sıraya girince uzun bir kuyruk oluştu.

Bakan Soylu, Diyarbakır’da düğüne katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 56 çocuk ve 300 torun sahibi olan Hamo Ağa'nın polis olan torunun düğününe katıldı. 5 bin kişinin katıldığı düğünde 12 büyükbaş ve 25 küçükbaş hayvan kesilirken, Bakan Soylu genç çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Hamo Ağa’nın oğlu Tahsin Arslan AK Parti’den aday adayı

Diyarbakır ve bölgenin kanaat önderlerinden olan 56 çocuklu 300 torunlu Hamo Ağa lakaplı Mehmet Arslan'ın oğlu Tahsin Arslan, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

"Daha müreffeh bir Türkiye için sandıktan ‘Evet’ çıkmalı"

Bölgenin kanaat önderlerinden Hamo Ağa lakaplı Mehmet Arslan'ın oğlu ve aynı zamanda AK Parti'den 1 Kasım seçimlerinde Diyarbakır milletvekili adayı olan Tahsin Arslan, 16 Nisan referandum seçimlerinde 'evet' demek için birçok neden olduğunu, bölgenin daha yaşanabilir olması için sandıktan mutlaka evet çıkması gerektiğini söyledi.