Etiketler

Hastaneler bunu bahane edemeyecek! Zorunlu oluyor

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da meydana gelen olayda hamile bir kadının hastaneye kabul edilmemesi nedeniyle bebeğini kaybetmesi kamuoyunun gündemine oturdu. Hayati tehlikesi olan acil durumdaki hastanın hastaneye kabul edilmemesi suç teşkil ediyor.

Elazığ Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Şehir hastaneleri hayalim olan projeler dizisiydi dediği o hastanelerden biri olan bin 38 yataklı Elazığ Şehir Hastanesi hizmete girdi.

Perinatoloji Polikliniği hasta kabulüne başladı

Sivas Numune Hastanesinde Perinatoloji Polikliniği hasta kabulüne başladı.

Adıyaman’a ilk defa çocuk gastroenterolojisi uzmanı atandı

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine atanan Çocuk Gastroenterolojisi Uzmanı Doç. Dr. Selim Dereci hasta kabulüne başladı.

Gölbaşı Devlet Hastanesinde obezite polikliniği açıldı

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Gölbaşı Devlet Hastanesi Obezite Polikliniği Hasta kabulüne başladı.

Hemotoloji uzmanı hasta kabulüne başladı

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine atanan Hematoloji Uzmanı Doç. Dr. Yusuf Bilen hasta kabulüne başladı.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi başka illerden sevk alıyor

Her gecen gün hasta ve hasta yakını memnuniyetinin üst seviyeye çıktığı Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, diğer illerden hasta kabulüne artarak devam ediyor.

Palandöken Belediyesi’nin açtığı hasta kabul kursu gençlere iş umudu oldu

Palandöken Belediyesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinde açılan Hasta Kabul Kursu iş kapısı oldu. Kurstan mezun olan kursiyerler aldıkları sertifikalarla hastanelerde iş bulma imknına sahip oluyor.