Etiketler

Sağlık çalışanları için hatıra ormanı

Elazığ'da koronavirüs salgını nedeniyle yurtta kalan sağlık çalışanları adına fidan dikilerek hatıra ormanı oluşturuldu.

Jandarma’dan Şehitler anısına hatıra ormanı

Aşkale İlçe Jandarma Komutanlığı'nce ilçede tüm şehitler anısına oluşturacağı hatıra ormanına ağaç dikimi gerçekleştirildi.

Tunceli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatıra Ormanı yenilendi

Tunceli Belediyesi tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isminin verildiği hatıra ormanının çevre düzenlemesi yapıldı.

Ormanlık alan iki haftada 10 defa yandı

Adıyaman Karadağ Hatıra Ormanı 10'uncu kez bilinmeyen nedenlerden dolayı yandı.

Karadağ Hatıra Ormanı 8. kez yandı

Adıyaman Karadağ Hatıra Ormanı 8.kez bilinmeyen nedenlerden dolayı yandı.

Şehit Üsteğmen İsmail Aksu İlkokulu’ndan ağaç dikim etkinliği

Erzurum Palandöken İlçesi Şehit Üsteğmen İsmail Aksu İlkokulu 1/B sınıfı öğrenci ve velileri ağaç dikimi yaptı, hatıra ormanı oluşturdu.

Şehit Adem Akpınar’ın ismi hatıra ormanında yaşatılacak

Türkiye-Irak sınırındaki terör operasyonu sırasında silahının kazara ateş almasıyla şehit olan sözleşmeli er Adem Akpınar için Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde hatıra ormanı oluşturuldu.

ETÜ’den mezun olacak öğrencilere hatıra ormanı

Sosyal ve kültürel alanlarda da faaliyetlerine hızla devam eden Erzurum Teknik Üniversitesi, KARPAM (Kariyer Planlama-Uygulama ve Araştırma Merkezi) ve Destek Hizmetler Çevre Biriminin organizasyonu ile bu yıl mezun olacak öğrenciler için bir hatıra ormanı yapıldı.

Başkan Çırakoğlu: "Başbuğ Alparslan Türkeş adına hatıra ormanı oluşturmak istiyoruz"

Gölbaşı Orman İşletme Şefi Mutluay Eren'i ziyaret eden Adıyaman MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mustafa Çırakoğlu, Başbuğ Alparslan Türkeş adına hatıra ormanı oluşturmak istiyoruz dedi.

Afrin zaferi için 58 adet fidan diktiler

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nın 58'inci gününde, Afrin merkezinin kontrol altına almasının ardından Sivas'ta itfaiye personeli zaferin anısına 58 adet fidan dikerek hatıra ormanı oluşturdu.

Tunceli’de her şehide bir fidan

Munzur Üniversitesi öğrencileri, Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde Afrin'de şehit düşen 49 Mehmetçik için oluşturduğu Zeytin Dalı Hatıra Ormanına fidan dikti.

Şehit Enes Sarıaslan anıtı ve hatıra ormanı yapılıyor

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Dünya Ormancılık Haftası dolayısıyla Afrin operasyonunda şehit düşen Enes Sarıaslan adına hatıra ormanı ve anıt dikimi yapılıyor.

Tenzile Erdoğan Hatıra Ormanına Fidanlar Dikildi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Diyarbakır İl Teşkilatı tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Merhum Tenzile Erdoğan adına düzenlenen Tenzile Erdoğan Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katıldı.

Hani’de Cumhurbaşkanı Erdoğan adına hatıra ormanı oluşturuluyor

Diyarbakır Hani ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hatıra ormanı oluşturulması için çalışma başlatıldı.

(Özel Haber) Adıyaman’da ‘Zeytin Dalı Hatıra Ormanı’ oluşturuldu

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, ÖSO birlikleri ile Afrin'de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı nedeniyle Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından Zeytin Dalı Harekatı Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Besni’de Başbuğ Türkeş Ormanına 100 fidan dikildi

Adıyaman'ın Besni ilçe Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Besni İlçe Başkanlığı tarafından merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in 100. doğum yılı anısına yapılan hatıra ormanına 100 adet fidan dikildi.

Diyabetli çocuklar fidan dikti

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Abdullah Gül Hatıra Ormanında Diyabetli Çocuklarımızla Fidan Dikme etkinliği düzenlendi.

Şehitler anısına 500 fidan diktiler

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde emniyet müdürlüğü tarafından Taşoluk mevkisinde şehitler için oluşturulan hatıra ormanına 500 fidan dikildi.

Suşehri’nde hatıra ormanına 5 bin fidan dikildi

Suşehri Kaymakamlığı tarafından organize edilen fidan dikimi programında ilçede eğitim gören bin lise öğrencisi Karşıyaka Tabiat Parkında 5 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Erzincan’da denetimli serbestlik yükümlüleri 260 fidan dikti

Erzincan da denetimli serbestlik cezası alan yükümlüler, 15 Temmuz Şehitleri anısına oluşturulan Hatıra Ormanında 260 fidanı toprakla buluşturdular.

15 Temmuz şehidinin adı hatıra ormanında yaşatılacak

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından 15 Temmuz şehidi 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin anısına oluşturulan hatıra ormanının açılışı yapıldı.

Kulp’ta, 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı oluşturuldu

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde 15 Temmuz şehitleri için dualar eşliğinde hatıra ormanı oluşturuldu.

Besni’de Fethi Sekin Hatıra Ormanı oluşturuldu

Adıyaman'ın Besni ilçesinde Şehit Polis memuru Fethi Sekin ile 15 Temmuz Şehitleri için 242 adet fidan dikimi yapıldı.

Bingöl’de ’15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı’ oluşturuldu

Bingöl'de, Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişiminde şehit olanlar için '15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı' oluşturuldu.

Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı projesi

Adıyaman'ın Besni ilçesi Şahin Tepesi Bedirse mevkiinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu ve merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş anısına hatıra ormanı projesi hayata geçirildi.

Erzurum Lisesi’nin 81 yılı mezunlarından, okul bahçesine 100 hatıra fidan

1981 yılında Erzurum Lisesi'nden mezun sınıf arkadaşları bir araya getirdiği Kadim Dostlar Buluşması ile Erzurum Lisesinde 36 yıl aradan sonra ikinci kez bir araya gelen 55 öğrenci duygulu anlar yaşandı. Lise mezunları, okul bahçesinin hatıra ormanına 55 öğrenci adına 100 adet çam fidan dikmenin mutluluğunu yaşadı.

15 Temmuz şehitleri anısına hatıra ormanı oluşturdular

Erzurum'un Olur İlçesi'nde 15 Temmuz Şehitleri anısına bir hatıra ormanı düzenleyerek 248 fidan diktiler

KYK'lı gençlerden hatıra ormanı

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek yurtlarının katılımıyla Doğukent'te bir hatıra ormanı oluşturuldu.

Sivas’ta ’Epilepsi Farkındalığı Hatıra Ormanı’ oluşturuldu

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Hastanesi Nöroloji Ana Bilim Dalı tarafından 'Epilepsi Farkındalığı Hatıra Ormanı' oluşturmak adına fidan dikimi yapıldı.

Her 15 Temmuz şehidi için bir fidan dikildi

Elazığ'da kurulan '15 Temmuz 2016 Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'na darbe girişimi gecesi şehit düşen 249 kişi fidan dikildi.