Etiketler

Elazığ'ın 'Beyaz Altını' Badem Şekeri

Elazığ'da Ramazan ayında üretimi 10 kat artan ve tescillenmesi için de geçtiğimiz yıl başvurusu yapılan kentin beyaz altını olarak dillendirilen 'Badem Şekeri' bu yıl daha fazla rağbet görüyor. 4,5 saatte damla damla işlenen şekerle hazırlanan badem şekeri 40 TL'den alıcı buluyor.

Uzun yol sürücülerine iftarlık

Malatya'da, Vakıf Haftası kutlamaları kapsamında ülkenin doğusu ile batısını birbirine bağlayan D-300 kara yolunu kullanan sürücülere iftarlık kumanya dağıtıldı.

Görenler orman yandı sandı

Sivas'ta mesire alanında iftarlık mangalların aynı anda yanması ortaya orman yangınlarını andıran görüntüler çıkarttı.

İftarlık Kirazlar sakin şehirden

Dünyadaki sakin şehirler ağına kabul edilen Erzurum'un Uzundere ilçesi, bu günlerde yetişen muhteşem Kirazlarla adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Aşçıların zorlu Ramazan mesaisi

Elazığ'da, her gün 2 bin kişiye iftarlık hazırlayan aşçılar, hem ocakların sıcaklığı hem de yemeklerin içerisinde zorlu Ramazan mesaisi harcıyor.

Evkur Yeni Malatyaspor - Kayserispor maçına gelecek taraftara iftarlık dağıtılacak

Süper Lig'in 34. haftasında 18 Mayıs Cuma günü saat 18.00'de Malatya'da oynanacak olan Evkur Yeni Malatyaspor-Kayserispor karşılaşmasının iftar saatine denk gelmesi nedeniyle sarı-kırmızılı kulübün forma göğüs sponsoru maça gelen taraftarlara iftar kumanyası verecek.

Kayapınar 64 bin kişiye iftar verdi

Diyarbakır'ın Kayapınar Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca, kurulan iki ayrı iftar çadırında 64 bin kişiye iftar yemeği verildi. Günlük olarak yardıma muhtaç 640 kişiye iftarlık yemek, 5 bin yoksul ve dar gelirli kişiye de yardım kolisi dağıtıldı.