Etiketler

Deprem sonrası çocuklara yönelik etkinlikler sürüyor

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından yetim ve muhacir çocuklara depremden sonra psiko-sosyal destek etkinliği gerçekleştirildi.

Yetim çocuklar bayramlıklarına kavuştu

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi, Kurban Bayramı öncesi çocuklara giysi yardımında bulunarak çocukların yüzlerini güldürdü.

İlim Yayma Cemiyetinden 500 aileye ramazan kolisi

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından hayırseverlerin destekleriyle hazırlanan 500 adet Ramazan yardım kolisi ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

İlim Yayma Cemiyeti’nden yetim çocuklara yönelik etkinlik

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından Suriyeli yetim ve muhacir çocuklara destek amacıyla projelendirilen ‘Mutlu Olmak İstiyorsan Mutlu Et’ adlı SODES Projesi kapsamında yetim çocuklara yönelik bir etkinlik gerçekleştirildi.

‘Mutlu olmak istiyorsan mutlu et’

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından yetim çocuklara ve ailelere destek amacıyla projelendirdiği ‘Mutlu Olmak İstiyorsan Mutlu Et’ adlı SODES Projesi kapsamında yetim öğrencilere ve ailelerine bir etkinlik gerçekleştirildi.

Yetim çocuklar için kermes

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesince, Elazığ'da 600 yetimin eğitimi için kermes yapıldı.

Keban'da ‘Değerler Eğitimi’ semineri düzenlendi

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi işbirliğinde Keban'da okullarda 'Değerler Eğitimi' semineri düzenlendi.