Isyan Etti Haberleri

Isyan Etti Haberleri

Vaka sayısının en çok arttığı Elazığ'da vatandaşlar isyan etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yayınladığı insidans haritasında Türkiye'de ikinci sırada olan Elazığ'da vatandaşlardan hem ilginç hem de sert tepkiler geldi.

Tosuncuğun eski eşi Sıla Soysal isyan etti

Kamuoyunda 'Tosuncuk' olarak bilinen Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’ın eski eşi Sıla Soysal, hakkında ortaya atılan iddialara isyan etti.

İnsanlığımızdan utandık!

İstanbul'da bir markette kaydedilen görüntüler, izleyenleri isyan ettirdi. Markette alışveriş yapıyor gibi görünen bir şahıs, o sırada küçük bir kız çocuğuna yanaşarak elle istismarda bulunuyor.

Kadir Şeker'in babası 'gizli tanık' haberlerine isyan etti

Dün gündeme gelen haberde, Kadir Şeker'in ölümüne sebep olduğu Özgür Duran'ın annesi Mübeyyen Güner Dalkılıç'ın gizli kalması gereken tanık ile görüştürüldüğü ve Şeker'in uyuşturucu kullandığı ileri sürülmüştü.

Ukrayna Sağlık Bakanı isyan etti ve Türkiye'yi örnek gösterdi

Ukrayna Sağlık Bakanı Maksim Stepanov, ülkedeki karantina kurallarına uyulmamasından dolayı isyan ederek, Türkiye’de uygulanan karantina kurallarının nasıl kontrol edildiğini ve bu işin nasıl ciddiye alındığını örnek gösterdi.

Vatandaş Soruyor? Devlet mi büyük, fırsatçılar mı ?

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinden gerçekleşen deprem sonrası birçok vatandaş mağduriyet yaşadı. Yaşadıkları bu mağduriyete birde fahiş kira bedelleri eklenince vatandaş isyan etti.

Vatandaş soruyor… Sahibimiz yok mu ?

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde yaşanan 6,8’lik deprem sonrasında birçok evin yıkılması sonucunda vatandaşlar yeni ev arayışına girerken oluşan fahiş kira bedelleri isyan ettirdi.

Vatandaş isyan etti! Sahipsiz Sivrice...

24 Ocak Elazığ depreminin ana merkezi olan Sivrice İlçesi, Gölbaşı Mahallesi sakinleri isyan ederek yetkililere seslendi.

Bakan Albayrak, marketten aldığı tartının altındaki yazıya isyan etti

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, tartı almaya gittiği markette yerli diye aldığı ürünün yurt dışında üretildiğini belirterek ‘Türkiye'de üretim kapasitesi olan ürünlerin tamamının burada üretilmesi gerekiyor. Kolaycılık, etiketi üzerine basalım yok’ dedi.

Son faturalar esnafın canını yaktı

Elektriğe yapılan yüzde 9 ve ardından gelen yüzde 14'lük zam bu ay faturalara yansıyınca başta esnaf olmak üzere bir çok abone adeta şok yaşadı. Sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getiren vatandaşlar, sayaç okuma bedeli başta olmak üzere kayıp kaçak kesintilerine isyan etti. Bu durumdan en çok etkilenen kesim esnaf oldu. ESOB Başkanı Rasim Fırat, acil önlem alınmasını istedi.

Tarihi köprüdeki aşk sözleri muhtarı isyan ettirdi

Sivas'ta Selçuklular döneminde Kızılırmak üzerine yapılan 800 yıllık tarihi köprünün üzerine yazılan aşk sözleri mahalle muhtarını isyan ettirdi. Eğri Köprü Mahallesi Muhtarı Mehmet Güler, Aşk sözleri buraya yazılmaz kalbe yazılır dedi.

Metruk hastane binası mahalle sakinlerinin kabusu oldu

Erzurum'da Yukarı Köşk Mahallesi'nde bulunan eski Aziziye Araştırma Hastanesini mesken tutan madde ve alkol bağımlıları mahalleliyi isyan ettirdi.

Kahraman polisin babası isyan etti!

Oğlunu PKK terörüne kurban veren Zeki Sekin, HDP ile yakınlaşan CHP’ye ateş püskürdü: Oğlumu, Edirne’de ziyaret ettiğiniz şahsın arkadaşları şehit etti. Fethim o hainlere ilk kurşunu attı, seçimle de son darbe vurulacak.

Dükkanlar kurşunlandı, esnaf isyan etti

Sivas'ta sabah saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 4 dükkana pompalı tüfekle ateş açıldı. Dükkanlarda maddi hasar meydana gelirken polis ekipleri olaya karışan kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Eve kitlenen köpek mahalle sakinlerini isyan ettirdi

Sivas'ta sahipleri tarafından evde yalnız bırakılan köpeğin gürültüsünden rahatsız olan mahalle sakinleri, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri köpeğin sahiplerine bir türlü ulaşamadı.

Müstehcen yazılar mahalle sakinlerini isyan ettirdi

Sivas'ta bir mahallede gençlerin duvarlara ve otomobillerin üzerine yazdıkları müstehcen yazılar mahalle sakinlerini canından bezdirdi. Şahısları güvenlik kamerasıyla tespit eden vatandaşlar şikayetçi oldu.

2 çocuğu vuran şahsın serbest kalması mahalleliyi isyan ettirdi

Erzurum'da iftar saatine kısa bir süre kala canı sıkılınca havalı tüfeğiyle ateş açtığını iddia eden şahıs, iki kız çocuğunu vurdu. Hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu olan çocukları vuran şahsın, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına aileler ve mahalleli isyan etti. Zanlının, olaydan iki saat önce 'ben polisim, sizi vururum' diye çocukları tehdit ettiği iddia edildi.

Yaralı yavru köpeğin durumu vatandaşları isyan ettirdi

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde belinin kırık olması sebebiyle arka ayaklarını kullanamadığı için sürünen yavru sokak köpeğinin hali vatandaşları isyan ettirdi.

Kaybolan Mühendis Oğlunu İstiyor

Murat Nehri’ne düşen kamyonetle birlikte kaybolan mühendis Faruk Koç’un, aradan geçmesine rağmen bulunamaması, babası Ömer Koç’u isyan ettirdi.