Etiketler

Silahlı kavganın ardından kaçan şahıs yakalandı

Elazığ'da bir iş yerinin sahibini vuran şüpheli Z.T. polis tarafından yakalandı.

Hastaneden kaçtı, kendini 18 yerden bıçakladı

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bir kişi, tedavi gördüğü hastaneden kaçtı. Hastaneden kaçan şahıs, kendini 18 yerinden bıçaklayarak yaraladı. 

7 ayrı suçtan aranan şüpheli 8'inci olayda yakayı ele verdi

Elazığ'da bir kişiyi sokak ortasında vurup kaçan şahıs polis tarafından yakalandı. Yakalanan zanlının 7 farklı suçtan arandığı ortaya çıktı.

Engelli vatandaşın parasını çalan hırsız yakalandı

Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde engelli vatandaşın bankadan çektiği 7 bin lirayı alarak kaçan şahıs, jandarmanın sıkı takibi sonucu yakalandı.

Ailesini katleden katil olay yerinden kaçmış

Adıyaman'ın Besni ilçesinde kendi ailesinden 5 kişiyi öldürdükten sonra kaçan şahıs, jandarma ekiplerince köy mezarlığında kıstırıldı. Jandarma ekiplerinden kaçamayacağını anlayan şahıs ailesini katlettiği silahla intihar teşebbüsünde bulundu.

Esnafları kandıran şahıs tutuklandı

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde esnafları kaldırarak parayla birlikte kaçan şahıs polis tarafından yakalandı.

Kız isteme mevzusunda katliam yaptı: 5 ölü

Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Ortaköy'de kız isteme mevzusu nedeniyle aralarında husumet olduğu iddia edilen şahıs ilk önce istediği kızın annesini, babasını ağabeyini öldürdü, köyden kaçmak isteyen şahıs daha sonra otomobilini istediği arkadaşını ve babasını da öldürerek kaçan şahıs Kahramanmaraş'ta yakalandı.

Yolda bulduğu çantayla kayıplara karıştı

Adıyaman'da bir ailenin otomobilinden düşen, içinde para ve ziynet eşyalarının bulunduğu çantayı alarak kaçan şahıs güvenlik kameralarına yakalandı. Polis, şüpheliyi bulmak için çalışmalarına devam ediyor.

Adıyaman’da iş yeri kurşunlayan şahıs yakalandı

Adıyaman'da geçtiğimiz günlerde bir iş yerini kurşunlayarak olay yerinden kaçan şahıs yakalandı.