Etiketler

Polisten kaçarken kaza yapmıştı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı

Elazığ'da polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücünün yaptığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı.

Polisten kaçan sürücünün aracında uyuşturucu bulundu

Malatya'da polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayıp kaçan ve daha sonra yakalanan sürücünün aracında 985 gram uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

17 yaşındaki gencin kullandığı otomobil yayaya çarptı

Erzurum'da 17 yaşındaki sürücü belgesi olmayan gencin kullandığı otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan yayaya çarptı. Kazanın ardından bir süre kaçan sürücü, daha sonra gidip polis merkezine teslim oldu.

Puzzle gibi birleştirilen parçalar, kaçan sürücüyü ele verecek

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Suriyeli mültecinin kullandığı motosiklete çarpıp kaçarak ölümüne neden olan otomobilin marka ve modeli, jandarmanın, olay yerindeki tampon ve diğer araç parçalarını puzzle gibi birleştirmesi ile belirlendi.

Düşen plaka ölümlü kazayı aydınlattı

Elazığ'da bir kişinin ölümüne neden olan ve kaçan sürücü, olay yerine düşen plaka sayesinde jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Erzurum’da kapan atılarak durdurulan otomobilde 18 bin 250 paket kaçak sigara ele geçirildi

Erzurum'da polisin 'dur' ikazına uymayarak kaçan sürücünün kullandığı otomobil kapan atılarak durduruldu. Otomobilde yapılan aramada oyuncakların arasına gizlenmiş 18 bin 250 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Polis aracına çarpıp kaçan sürücü yakalandı

Elazığ'da polis aracına çarpıp kaçan sürücü, yakalanarak gözaltına alındı.

Polisten nefes kesen kovalamaca!

Elazığ'da polisin dur ihtarına uymayıp kaçan sürücü kaza yaptı. Sürücü otomobilden inerek kaçmaya devam etti ancak takibi bırakmayan polisler tarafından yakalandı.