Etiketler

Üniversite öğrencileri,kadına şiddete karşı dikkat çekti

Elazığ'da üniversite öğrencileri eşi tarafından öldürülen Emine Bulut ve kadına şiddete dikkat çekmek için bir araya geldi.

Elazığ'da 'kadına şiddete hayır' etkinliği

Elazığ'da, Anadolu Realist Gençlik Hareketi Derneği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle 'Kadına şiddete hayır' etkinliği düzenlendi.

‘Kadına şiddete hayır’ konvoyu yola çıktı

Diyarbakır'da bir grup bisiklet tutkunu, kadına şiddetin önüne geçmek için kampanya başlattı. Bisikletlerine binen grup, 'kadına şiddete hayır' sloganı ile pedal çevirdi.

Kahramanmaraş’ta kadına şiddete hayır etkinliği

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.

Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesi’nden ‘Kadına şiddete hayır’

Sağlık Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, 25 Kasım 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü' nedeniyle açıklamalarda bulundu.

Elazığ protokolü Kamu Spotu ile kadına şiddete dikkat çekti

Elazığ il protokolü 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet İle Mücadele Günü nedeniyle çekilen Kamu Spotu için ekran karşısına geçti.

Hizmet-İş’ten "Kadına Şiddete Hayır" açıklaması

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Hizmet-İş Sendikası Erzurum Şubesi'nde de bir basın açıklaması yapıldı.

Erzurum şehir tiyatrosu “kadına şiddete hayır” dedi

Erzurum Şehir Tiyatrosu Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla hazırlanan Kadına Şiddete hayır adlı oyunu Medya Sanat Tiyatro Salonu'nda sahneledi.