Etiketler

Kredi kampanyasına iki banka daha katıldı

Kamu katılım finans kuruluşlarınca, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için vatandaşların finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amacıyla dört yeni finansman paketi hayata geçiriliyor.

'Biz Bize Yeteriz Kampanyası'na destek 2 milyarı TL'yi geçti'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' başlıklı milli dayanışma kampanyasında bugüne kadar toplam 2 milyar 30 milyon 380 bin 771 TL toplandı.

Elazığ'dan Kızılaya kan bağışı desteği

Kan stoklarının azalmasının ardından başlatılan bağış kampanyasına Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 'Kan canımızda var' sloganıyla destek oldu.

Kan bağışı desteği sürüyor

Kan stoklarının azalmasının ardından başlatılan bağış kampanyasına Memur-Sen Elazığ Şubesi üyeleri de 'Kan Ver Hayat Ver Kızılay'a Destek Ver' sloganıyla destek oldu.

Vefalı eller 2 milyon fideyi çiftçiye ulaştırmaya başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında toprakla buluşturulan yerli tohumlardan elde edilen 2 milyon adet fide, Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından çiftçiyle ulaştırılarak ekimine başlandı.

'İyilik Kanımızda Var'

Elazığ'da eğitimciler ' İyilik Kanımızda Var' sloganıyla 3 gün sürecek destek kampanyası kapsamında kan vermeye başladı.

Ticaret Bakanı Pekcan'dan 'e-ticaret' açıklaması

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ‘E-Ticaret Olarak KOBİ'lerin Yanındayız’ kampanyası başlattıklarını belirtti.

TOKİ’nin indirim kampanyası başlıyor

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular 6 Mayıs 2020 tarihinde başlıyor.

'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına 1 milyon fideyle destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla başlattığı kampanyaya, Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren ve Avrupa'da ilk olan merkezde 1 milyon tohum ekilip, fide yetiştirilerek destek verildi.

Ticaret Bakanlığından KOBİ'lere destek kampanyası

Ticaret Bakanlığı KOBİ'leri elektronik ticaret alanında desteklemek amacıyla bir dayanışma kampanyası başlattı.

Şehit babasından, 'Milli Dayanışma' kampanyasına destek

Suriye’de 50 gün önce şehit düşen Elazığlı Ragip Soylu Coşkun’un babası, ‘Biz Bize Yeterim Türkiyem’ diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya bağışta bulundu.

5 yaşındaki Yusuf 'Ben devletime bağış yapacağım' dedi, 10 TL'sini verdi

Elazığ'da devriye görevinde olan jandarma ekibini gören 5 yaşındaki Yusuf Can, harçlığı olan 10 TL'sini, Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma kampanyasına bağışladı.

Elazığ polisinden çocuklara kitap servisi

Elazığ Valiliği tarafından başlatılan kampanya kapsamında toplanan kitaplar Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan polisler tarafından kapı kapı gezilerek çocuklara ulaştırılıyor .

Evden çıkamayan gençlere kitap ulaştırılıyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan 20 yaş altındakiler için paylaştığı Bol bol kitap okuyun önerisi üzerine kampanyaya dönüşüp toplanan binlerce kitap oluşturulan ekipler sayesinde gençlere teslim edilmeye başlandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiası iştirakçileriyle birlikte 286 bin 570 TL destek sağladı.

Erdoğan'dan destek verenlere teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'deki farklı dinlerin temsilcilerine Milli Dayanışma Kampanyası'na verdikleri destek için teşekkür etti.

Vali Kaldırım'ın çağrısına ilk destek Elazığ TSO'dan

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın başlattığı 'Esnaf Kardeşliği' kampanyasına ilk destek Elazığ TSO’dan geldi.

Harçlıklarıyla 'Biz Bize yeteriz Türkiyem' kampanyasına destek oldular

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası'na Elazığ'da koruma altında olan çocuklar, harçlıklarını bağışlayarak destek verdi.

Elazığ Valisi 'kitap okuyorum' dedi, gençlere binlerce kitap toplandı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan 20 yaş altı için paylaştığı 'Bol bol kitap okuyun' mesajı kampanyaya dönüştü, binlerce kitap bağışı geldi.

Din İşleri Yüksek Kurulundan zekat açıklaması

Din İşleri Yüksek Kurulu'ndan yapılan açıklamada, ‘Zekâtların bugünlerde ulusal düzeyde başlatılan dayanışma kampanyaları vasıtasıyla toplanıp hak sahiplerine ulaştırılması da caizdir’ denildi.

Bahçeşehir Okulları'nda uzaktan eğitim canlı derslerle sürüyor

Bahçeşehir Koleji Elazığ Kampüsü koronavirüs tedbirleri kapsamında kendi alt yapısında oluşturduğu yeni sistem ile uzaktan eğitimini aralıksız sürdürüyor.

'Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 'Biz Bize Yeteriz' diyerek başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum’ dedi.

Vali Kaldırım 2 aylık maaşını bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da katıldı.

Başkan Şerifoğulları 3 aylık maaşını bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katıldı.

Suriye'deki Mehmetçikten sağlıkçılara selam

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medyadan sağlık çalışanlarına destek amaçlı başlattığı alkış kampanyasına tüm Türkiye'de olduğu gibi sınırda görev yapan aralarında Sındırgılıların da bulunduğu Mehmetçikten de destek geldi. Sındırgılı sağlıkçılar da sınırdaki Mehmetçiğe selam gönderdi.

Bahçeşehir Koleji Sivrice'de depremden zarar gören okulları onardı

Elazığ’da meydana gelen 6,8’lik deprem sonrasında depremin merkez üssü Sivrice’deki okulların tadilatı için harekete geçen Bahçeşehir Koleji Elazığ kampüsü ilçedeki sıkıntılı tüm okulların onarımını bitirdi.

AFAD'dan Elazığ için yapılan bağışlarla ilgili açıklama

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası başlatılan yardım kampanyası kapsamında yapılan bağışlara ilgili açıklama yaptı.

Elazığ için Resmi Gazete'de yayımlandı

Elazığ’da meydana gelen depremden etkilenen afetzedeler için yardım kampanyası düzenlenmesine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Müge Anlı'dan Elazığ'a destek

Müge Anlı'nın geçen Ramazan ayında desteklediği kampanya ile bağışlanan mobil aşevinin ilki bugün itibariyle faaliyete geçtiği canlı yayında açıklandı. Aşevinin ilk görev yeri depremden etkilenen Elazığ oldu.

Bakan Soylu, deprem bölgesinde yapılan çalışmaları detaylarıyla anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla bakanlıklardan gelip dağıtılan miktarın 82 milyon lira olduğunu aktaran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yardım kampanyasından AFAD'a 96, Kızılay'a 47 milyon lira geldiğini söylerken, Kızılay'a da bir haksızlık yapılmaması gerektiğini dile getirdi.