Etiketler

'Elazığ'a hizmet bizim işimiz'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, açıklamalarda bulundu.

Mağarada mahsur kalan Kanal 23 ekibi kurtarıldı

Elazığ Kanal 23 televizyonun Genel Yayın Yönetmeni ile birlikte 5 kişilik ekip program için indiği mağaradan uzun süre çıkmayınca kurtarma ekipleri seferber oldu. 6 saat süren çalışmanın ardından mahsur kalan ekip kurtarıldı.

Kanal 23 ekibi mağarada mahsur kaldı

Elazığ Kanal 23 televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol ile birlikte 5 kişilik ekip program için indiği mağarada mahsur kaldı.

Anadolu Mutfak Akademisi açıldı

Elazığ Anadolu Mutfak Akademisi dün düzenlenen programla açıldı.

Televizyon sunucusu evinde ölü bulundu

Elazığ'da yayın yapan bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Kazakistanlı Yeldana Kaharman evinde ölü bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 yıl önceki mektup arkadaşıyla görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 yıl önce cezaevindeyken kendisine mektup yazan ve o zamanlar 11 yaşında olan iş adamı avukat Burak Soylu ve kardeşi avukat Esra Soylu ile görüştü. Genç iş adamı o dönem Erdoğan'ın kendi mektubuna yazdığı cevabı da gösterdi.

Mehmet Ağar: 'Yeni bir parti ihtimali görmüyorum'

Eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar, yeni parti kurulacağı iddialarına ilişkin, 'Bahse konu kişilerin bu konuda çıkış yapmaları için ellerinde hiçbir meşru mazeret yok. Ben öyle bir olasılık, ihtimal görmüyorum' dedi.

Milletvekili Bulut Kanal 23’e konuk oldu

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut seçim çalışmaları kapsamında kanal 23 televizyonunda canlı yayınlanan Seçim Özel programına konuk oldu.

'Seçime dört dörtlük hazır olan bir teşkilatız'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kanal 23'te katılmış olduğu 'Seçim Özel' programında seçim kampanyasının bugün başlayacağını söyledi.

Başkan Yanılmaz Kanal 23'e Konuk Oldu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kanal 23 Televizyonunda yayınlanan "Detay Haber" programının canlı yayın konuğu oldu.

Başbakan Davutoğlu Elazığ'da

Dün akşam Elazığ'a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, kaldığı otel ve Elazığ'ın yerel televizyonu olan Kanal 23 Tv'nin açılışını yaptı.