Etiketler

O bölgede arsa fiyatları uçtu!

Kanal İstanbul projesi bölgesinde arsa fiyatları yüzde 20 arttı.

Devlet Bahçeli resti çekti: Hodri meydan!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kanal İstanbul projesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. CHP'yi eleştiren Bahçeli, 'Bunlar yapılanı yıkmakta, yıkımı da parlatmakta çok maharetliler. Madem yatırımlara, projelere bu kadar karşılar, hodri meydan!' dedi.

Bakan Tüfenkci: “Vizyon sahibi olmayan liderlere mi işi teslim edeceğiz”

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Yaptıkları ortada olan bir lidere mi yoksa iş başına geldiklerinde Kanal İstanbul ve yerli otomobil projesi de dahil olmak üzere 'Bunları durduracağız, bunlar boş' diyen vizyon sahibi olmayan liderlere mi işi teslim edeceğiz, 24 Haziran'da buna karar vereceğiz dedi.

'Adaylar çıktı meydana yalan dolan, her şey var'

Başbakan Binali Yıldırım, CHP'nin adayı Muharrem Bey diyor ki 'Ben iş başına gelirsem yerli araba yapımını durduracağım. Kanal İstanbul'u iptal edeceğim.' Kardeşim daha ne vaatler ne vaatler. Böyle vaat işinde ölçüyü kaçırdılar ki neredeyse sağ elinize güneşi vereceğim, sol elinize ayı vereceğim diyecekler. Yakında bunu da derler merak etmeyin dedi.

Bakan Tüfenkci’den CHP’ye "Kanal İstanbul ve Yerli otomobil" cevabı

Bakan Tüfenkci, Cumhurbaşkanı seçilirse 'Kanal İstanbul' ve 'Yerli Otomobil' projelerini durduracağını söyleyen CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin sözlerini eleştirerek 'Bizler yıkmak için değil yapmak için geldik' dedi.