Etiketler

Hırsızlık ve kapkaç yapan şüpheliler tutuklandı

Elazığ’da 3 ayrı hırsızlık ile kapkaç olayına karışan 2 şüpheli tutuklandı.

Telefon kapkaççısı yakalanıp tutuklandı

Elazığ'da bir kişinin elindeki telefonu kapkaç yöntemiyle çalan şüpheli polis tarafından yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cep telefonu kapkaç yapan 2 şüpheli yakalandı

Elazığ'da bir kadının elindeki cep telefonu kapkaç yöntemiyle çalındı, polis olayla ilgili 2 şüpheliyi yakaladı.

Taciz ve kapkaça özel gözlük

Diyarbakırlı Celal Göger, özellikle güvenlik güçlerine ve kadınlara yardımcı olacak arkayı gösteren bir gözlük geliştirdi. Gözlüğü kullanan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, bu türden 100'ün üzerinde ürünü olduğunu belirten telefon tamircisi Göger, destek verilmesi halinde seri üretime geçirip yerli ve milli bir marka olarak ihraç etmek istiyor.

Kapkaç zanlısı kamera görüntüleriyle yakalandı

Sivas'ta bir kadının çantasını ve bir kişinin elinden cep telefonunu kapkaç yapan şahıs polis ekiplerinin 100'e yakın kamerada yaptığı titiz çalışmayla evinde yakalandı.

80 yaşındaki kadın kapkaça uğradı

Sivas'ta doğal gaz faturasını yatırdıktan sonra evine dönen yaşlı kadına saldıran kapkaççı, içerisinde 55 lira ve özel eşyaların bulunduğu çantayı kaparak kaçtı.

(Özel haber) Suç oranlarındaki artış vatandaşı tedirgin ediyor

Diyarbakır'da artan suç oranlarından dolayı vatandaş tedirginlik yaşıyor. Son dönemlerde üst üste yaşanan hırsızlık olaylarının yanı sıra kapkaç ve torbacıların artması vatandaşın kabusu oldu.

Türkiye'de sahte plaka devri kapanıyor

Terör olayları, hırsızlık ve kapkaç olaylarında sık karşılaşılan sahte plaka dönemi, taklit edilmesinin engelleneceği yeni mühür sistemiyle tarih oluyor.

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan Diyarbakır’da kapkaça uğradı

Ünlü Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, yeni filmi için zemin etüdü yapıp, fotoğraf çekmek için geldiği Diyarbakır'ın Sur ilçesinde kapkaça uğradı. Ceylan'ın, kapkaççı tarafından çalınan fotoğraf makinesi, polisin titiz çalışması sonucu aynı gün bulundu, kapkaççı gözaltına alındı.

Kapkaç ve yankesicilere şafak operasyonu

Diyarbakır'da çeşitli tarihlerde gasp, kapkaç ve yankesicilik yapan şahıslara yönelik polis ekipleri eş zamanlı şafak baskını düzenledi.

Diyarbakır’da 15 adrese eş zamanlı asayiş operasyonu: 12 gözaltı

Diyarbakır'da kapkaç, yankesicilik ve dolandırıcılık olaylarına karıştıkları tespit edilen şahıslara yönelik 15 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda, 12 şüpheli gözaltına alındı.

Kapkaç şüphelileri adliyeye sevk edildi

Erzurum'da bir kadının çantasını kapkaç yöntemiyle kapıp kaçan 2 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Telefon yağmalayan şüpheliye 5 yıl hapis

Elazığ'da cep telefonunu kapkaç yöntemi ile yağmalayan şüpheliye 5 yıl 6 ay 20 gün hapis cezası verildi.

86 yaşındaki kadın kapkaça uğradı

Adıyaman'da, yolda yürüyen 86 yaşındaki kadın kapkaça uğradı.

Tırnak yeme alışkanlığı, sapıklık yapan gaspçıyı yakalattı

Elazığ'da polis, yaptığı çalışma ile kapkaç, yağma ve taciz olaylarına karışan şüpheliyi tırnak yeme alışkanlığından tespit ederek yakaladı. Zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.