Kayıplara Karıştı Haberleri

Kayıplara Karıştı Haberleri

Süt çiftliğine giren hırsızlar 500 bin liralık malzemele çaldılar

Elazığ'da süt çiftliğine giren hırsızlar, yaklaşık 1 haftada çiftlikten 500 bin lira değerindeki elektrik ve elektronik ürünleri alarak kayıplara karıştı.

İntihar notu bırakan genç kayıplara karıştı

Elazığ'da 21 yaşındaki genç, Ölürsem eğer kimse bundan sorumlu değildir notu bırakarak kayıplara karıştı. Polis her yerde genci ararken, aile çaresizce oğullarından gelecek iyi bir haber bekliyor.

10 yıllık eşini öldürüp ihbar ettikten sonra kayıplara karıştı

Van'ın Erciş ilçesinde 4 çocuk babası Remzi Yok, evde av tüfeğiyle eşi Aysel Yok'u öldürüp durumu ihbar ettikten sonra kayıplara karıştı.

Çaldığı otobüsle Taksim turuna çıktı

Kadıköy'de park halinde bulunan İETT otobüsü sabah saatlerinde çalındı. Şoför koltuğuna geçen hırsız Taksim'de tur attıktan sonra otobüsü bırakarak kayıplara karıştı.

MHP Bismil İlçe Başkanlığına saldırı: Camları kırıp kayıplara karıştılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır'ın Bismil İlçe Başkanlığı, kimliği belirsiz kişi veya kişilerin saldırısına uğradı. Saldırganlar parti binasının camlarını kırıp kayıplara karıştı.

Girdiği evi savaş alanına çevirdi, 150 bin lira ve ziynet eşyası çaldı

Diyarbakır'da Azerbaycan uyruklu iki kardeşin evine giren hırsız, evi savaş alanına çevirdikten sonra 150 bin lira nakit para ve 8 bin lira değerindeki ziynet eşyasını alıp kayıplara karıştı.

Paşinyan kayıplara karıştı, ülke basını peşine düştü

Ermenistan'ın ağır mağlubiyeti sonrası ülke basını Paşinyan'ın nerede olduğunu sorguluyor.

Motosiklet sürücüsü yayaya çarpıp kaçtı

Malatya'da motosikletin çarptığı bir kişi yaralanırken, motosikletli kayıplara karıştı.

Sokak ortasına otomobilini bırakıp kayıplara karıştı

Sivas'ta bir otomobil sürücüsü, bilinmeyen bir nedenle otomobilini sokak ortasına bırakıp kayıplara karıştı.

Çocuklardan film gibi soygun

Sivas'ta bir restorana giren 3 çocuk kasada bulunan bahşiş kutusundaki paraları alarak kayıplara karıştı. Mutfağın dar penceresinden giren çocukların hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

(Özel) Hırsızın yaptığına kimse akıl erdiremedi

Sivas'ta bir iş yerine giren hırsız dakikalar içinde sadece kasada bulunan bozuk paraları çalarak kayıplara karıştı. Hırsızın kağıt paralara veya raflardaki sigaralara dokunmaması iş yeri sahibini de şaşırttı.

Ekmek tahtası çalan kadın her yerde aranıyor

Adıyaman'da, bir iş yeri önünde bulunan ekmek tahtasını çalan kadın kayıplara karıştı.

Yakınını arama bahanesiyle engelli gencin telefonunu alıp kaçtı

Diyarbakır'da bir kişi, telefonunun şarjının bittiği ve bir yakınına telefon açması gerektiği bahanesiyle engelli gençten telefonunu istedi. Engelli genç hiç düşünmeden telefonunu verirken, zanlı telefonu alıp kayıplara karıştı.

Çalınan güvercinlere değil yavrulara üzüldü

Sivas'ta müstakil bir evin bahçesinde bulunan kümese giren hırsız veya hırsızlar kümeste bulunan 60 güvercini çalarak kayıplara karıştı.

Bankadan çıkan iş adamını takip edip soydular

Adıyaman'da, bir bankadan çıkan iş adamını takip edip daha sonra iş adamının para dolusu çantasını çalan soyguncular kayıplara karıştı. Soyguncular kent merkezinde onlarca kişinin gözü önünde soygun yaptı.

Kablo hırsızı bayram dinlemedi

Sivas'ta bayram günü Toptancılar Sitesi'nde kömür ve odun satışı yapan iş yerine giren hırsız 140 metre uzunluğunda kablo çalarak kayıplara karıştı.

Piknik tüplü saldırı son anda fark edildi

Malatya'da park halindeki bir aracın altına konulan piknik tüpünü patlatmak isteyen şahıs, çevredekilerin fark etmesi üzerine kaçarak kayıplara karıştı.

Suriyeli 3 genç kız kayboldu

Adıyaman Atatürk Baraj Göleti kıyısında ayakkabıları sahilde bulunan Suriye uyruklu 3 genç kız kayıplara karıştı. Yetkililerin, genç kızların kaçmış olabileceği şüphesi üzerinde durduğu ifade edildi.

Elindeki merdiveni bırakıp bisikleti çaldı

Malatya'da bir apartmana elindeki merdivenle giren hırsız merdiveni bırakıp bisikleti çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Kablo hırsızlığı kamerada

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kimliği belirsiz 2 çocuk, Türk Telekom'a ait bir kamyonetin kasasındaki fiber internet kablolarını çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı, güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

Kaçırdığı kızın ailesi kardeşini kaçırdı

Diyarbakırlı Şehmus Yavuz, yaklaşık bir ay önce 26 yaşındaki bir kızı kaçırarak kayıplara karıştı. Çocuklarından haber alamayan aile de bunun üzerine kızlarını kaçıran Şehmus'un engelli kardeşini kaçırdığı iddia edildi.

18 yaşındaki genç kız kayıplara karıştı

Diyarbakır'da polis olma hayali kuran 18 yaşındaki genç kızın, kendisini polis olarak tanıtan şahıs tarafından kandırılarak kaçırıldığı ileri sürüldü. Perişan hale gelen genç kızın ailesi, kızlarını bulana 20 bin lira ödül vereceğini vadetti.

Bisikleti parça parça çaldılar

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, apartman girişindeki bisikletin kendisini değil, tekerlerini ve selesini çalarak kayıplara karıştı.

Sivas’ta güpegündüz silahlı soygun

Sivas'ta bankadan para çeken adamı takip eden 3 şüpheli kaza süsü vererek durdurdukları araçta bulunan 25 bin lirayı silahla gasp ederek kayıplara karıştı.

Havalandırma boşluğundan girdikleri evde para dolu kasayı patlattılar

Adıyaman'da bir eve havalandırma boşluğundan giren hırsız veya hırsızlar, kasayı patlatıp altın ve paraları çalarak kayıplara karıştı.

Marketin kasasını 15 saniyede soydu

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde bir marketin arka kapısının kilidini kırarak içeri giren hırsız, kasadaki bin 400 lirayı ve birkaç paket de sigarayı alarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

(Özel) Uyuşturucu bağımlısı abla kız kardeşini alarak kayıplara karıştı

Diyarbakırlı 6 çocuk annesi Melek Özdemir'in psikolojik sorunlar yaşayan ve evden kaçtıktan sonra uyuşturucu bağımlısı olan kızı Yağmur, geçtiğimiz günlerde kendisinden bir yaş küçük kız kardeşini de yanına alarak kayıplara karıştı. Acılı anne, gözyaşları içerisinde evlatlarının bulunmasını bekliyor.

Caminin kapılarını çaldılar

Sivas'ta caminin bahçesine giren hırsız veya hırsızlar şadırvanlara takılmak üzere alınan 13 kapıdan 7'sini çalarak kayıplara karıştı.

Kazaya neden olan tır kayıplara karıştı

Sıkıştırdığı iki aracın kaza yapmasına ve iki kişinin yaralanmasına neden olan tır sürücüsü, durmayarak yoluna devam etti. Kaza anları güvenlik kamerası ile kaydedildi.

Husumetlisini silahla yaraladı, boş kovanları toplayıp kaçtı

Diyarbakır'da aralarında husumet bulunan iki kişinin kavgasında silahlar çekildi. Olayda bir kişi yaralanırken, saldırgan olay yerindeki boş kovanları toplayarak kayıplara karıştı.