Kaza Anları Haberleri

Kaza Anları Haberleri

Kaza anları kamerada, yol kenarındaki kadın son anda kurtuldu

Bingöl ve Elazığ'da meydana gelen bazı trafik kazaları kameraya saniye saniye yansıdı. Kazalardan birinde yol kenarında bekleyen kadın araç altında kalmaktan son anda kurtulduğu anlar da yer aldı.

Kaza anları işte böyle görüntülendi

Elazığ ve Bingöl'de meydana gelen bazı trafik kazaları kameraya saniye saniye yansıdı.

Feci kaza anları kamerada...

Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de meydana gelen bazı trafik kazaları kameralara yansıdı. Elazığ'daki 2 kazada araçların çarptığı motosikletlerin fırlamaları yer aldı.

Kazalar kameraya yansıdı

Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Muş, Mardin, Bingöl ve Kars'ta meydana gelen kazalar kameralara saniye saniye yansıdı. Diyarbakır'daki kazada bir sürücünün başka bir araca çarpmamak için kullandığı otomobilin direksiyonunu çevirince kaldırıma çıkıp bebek arabasıyla yürüyen çifte çarpma görüntüleri yer aldı.

Kaza anları kameraya yansıdı

Elazığ, Diyarbakır, Bingöl ve Batman'da meydana gelen kazaların görüntüleri kameralara yansıdı. Batman'da meydana gelen kaza da otomobilin karşıya geçmek isteyen çarpa anı yer aldı.

Ölümlü ve yaralamalı kazalar kameraya yansıdı

Elazığ ve Bingöl'de meydana gelen 4 farklı kaza şehir polis kameralarına saniye saniye yansıdı. Elazığ'da kameralara yansıyan kazalardan birinde kamyonetin altında kalan yaşlı kadının hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kazaya neden olan tır kayıplara karıştı

Sıkıştırdığı iki aracın kaza yapmasına ve iki kişinin yaralanmasına neden olan tır sürücüsü, durmayarak yoluna devam etti. Kaza anları güvenlik kamerası ile kaydedildi.

Kaza anları MOBESE'ye yansıdı

Elazığ meydana gelen kazalar kameralara saniye saniye yansıdı. Kazalardan en çok dikkat çekenleri ise bir otomobil ile bir minibüsün yayalara çarpma anları oldu.

Kaza Anları Mobese Kameralarına Yansıdı

Elazığ'da, kentin değişik noktalarına yerleştirilen MOBESE kameraları hem kaza anlarını hem de ilginçlikleri saniye saniye kaydetti.