Etiketler

Elazığ'da Diken Kelebeği'nin göçü

Uzun yıllar sonra ilk defa bu sene Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da Diken Kelebegi'nin (Vanessa Cardui) yoğun göçü gözlenmeye başlandı.

Rüyaydı gerçek oldu

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hastalarda uygulanan diyet programında başarı yakalanması ile ismini değiştirdi. Dernek, Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ismiyle faaliyetlerine devam edecek.

Kelebek çocuklara bayram hediyesi

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kelebek hastası 120 çocuğa bayramlık giysi hediye etti.

Hırsızlık olayı ile ilgili 3 gözaltı

Elazığ'da TCDD'ye ait çalınan demir vida ve kelebekler hurdacıda tıra yüklenirken bulundu. Hırsızlık olayı ile ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

Atilla kelebek hastaları ile bir araya geldi

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, hastaların ve ailelerin sorunlarını dinledi.

İstanbul’dan kelebek çocuklara medikal yardımı

İstanbul'da yaşayan yardımsever vatandaşlar, kelebek çocuklar için Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine medikal malzeme yardımında bulundu.

Türkiye’den ’kelebeklere’ yardım

Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan yardımsever vatandaşlar, Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine malzeme yardımında bulundu.

Mardin’deki SPL hastasına, Diyarbakır’dan akülü sandalye

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Mardin'in Savur ilçesinde yaşayan SPL hastası gencin akülü sandalye ihtiyacını karşıladı.

Kelebeklerin rüyası sesini dünyaya duyuruyor

Diyarbakır'da, halk arasında kelebek hastalığı olarak bilinen epidermis bullosa hastalığına yakalanan çocuklar için kurulan dernek, yaptığı çalışmalarla sesini dünyaya duyuruyor.

Iğdır’da doğan kelebek bebeğe Diyarbakır’dan yardım

Iğdır'da, halk arasında kelebek hastalığı olarak bilinen epidermolysis bullosa hastalığı ile dünyaya gelen Yusuf bebeğe, Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sahip çıkarak acil ihtiyaçları için yardım kolisi gönderdi.

Kelebek çocuklara bayram hediyesi

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kelebek hastası çocuklara bayramlık giysi yardımında bulundu.

Kelebek çocukların ailelerine psikolojik destek

Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kelebek hastası çocukların ailelerine psikolojik destek hizmeti sundu.

Kelebeklerin Rüyası, hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor

Geçtiğimiz aylarda Diyarbakır'da kurulan Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hasta çocukların hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Kelebek çocuklara giysi yardımı

Diyarbakır'da, Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Habibullah Geredevi Eminelbirliği Vakfı (HAGEV) tarafından kelebek hastası 70 çocuğa giysi yardımı yapıldı.

DÜKTA’dan anlamlı destek

Dicle Üniversitesi Kolektif Tiyatro Atölyesi (DÜKTA) öğrencileri, bilet satışlarından elde edilen geliri, Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne bağışladı.

Kelebek etkisi devam ediyor

Diyarbakır'da yaklaşık 2 ay önce kurulan Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne destek sürmeye devam ediyor.

Kelebekler dernek altında birleşecek

Diyarbakır'da kurulan Kelebeklerin Rüyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kelebek hastalarını bir çatı altında toplayacak.