Etiketler

Elazığ'a yeni bir yatırım mı geliyor?

ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türk heyeti ile birlikte Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) nın 14. Genel Kurulu’na katıldı.

Çınar Koleji öğrencisi Kemal Şahin robot yarışmasında birinci oldu

Malatya Çınar Koleji Öğrencisi Kemal Şahin 'Uluslararası ROBOCOT Malatya 2017' Festivalinde Taşıyıcı Robot adlı icadıyla birinci oldu.

Alevi derneklerinden referandum desteği

AK Parti Erzurum il Başkanlığı referandum çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Beraberinde il yönetiminden Şakir Atalay, Metin Barlak, İsmail Gülesin, Seyman Narman, Selçuk Koç, Hacı Bayram Çeliker, Enver Mutlu, Ahmet Gül, Ali Kemal Şahin Türk, Abdurrahman Oğuz ve Muhammet Mazlumoğlu ile birlikte, Erzurum Erenler Alevi Bektaşi ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundular. Dernek Başkanı Kemal Demir ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, birlik beraberlik mesajları verdi. Türkiye'de alevi vatandaşların sorunlarının çözümünde AK Parti'nin her daim öncü olduğuna vurgu yapan il Başkanı Mehmet Emin Öz, Yıllarca iç içe yaşadığımız aynı dine mensup olduğumuz alevi kardeşlerimize partimizin gösterdiği önemin yanında bizlerinde her daim bireysel olarak desteklerimiz olmuştur. Bundan sonra da Alevi kültürünün yayılmasında önayak olmaya devam edeceğiz diye konuştu.