Etiketler

Elazığ'ın kuaförleri temiz çıktı

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, şimdiye Elazığ’da kuaförlerde korona virüs tespit edilmediğini ifade ederek vatandaşların gönül rahatlığıyla kuaförlerde ve güzellik salonlarında kişisel bakımlarını yapabileceğini söyledi.

Depremzede çocuklara anlamlı jest

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası yaralar sarılmaya devam ederken başka illerden gelen bir çok gönüllü ise yardıma koşuyor. Son olarak şehir dışından gelen 25 bay ve bayan kuaförü, depremzede çocukların ve ailelerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşıladı.

Kuaförlerde bayram yoğunluğu

Erzurum'da vatandaşlar bayrama kısa bir zaman kala alışverişlerini ve tatlı hazırlıklarını yaparken, kimileri de kişisel bakımlarını yaptırmayı ihmal etmiyor.

Diyarbakır’da görülmemiş hizmet

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kentte yalnız yaşadığı tespit edilen yaşlıların adeta eli kulağı oldu. Görevliler, yalnız yaşadığı tespit edilen yaşlıların evlerine giderek tepeden tırnağa temizlikten geçiriyor. Kişisel bakımlarının yanı sıra görevliler, istenildiği takdirde misafir gelmeden önce ikramlıkları hazırlayıp yaşlıların hayata tutunmalarını sağlıyor.

Suriyeli ailelere kışlık malzeme dağıtıldı

Adıyaman'da bin Suriyeli aileye kışlık kıyafet, battaniye ve kişisel bakım malzemesi dağıtıldı.

Milletvekili Şahin’den, ‘Baştacı’ ziyaretleri

AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediyesinin 'Baştacı' projesi kapsamında ev temizliği ve kişisel bakımı yapılan 78 yaşındaki Mahire Çoşkun'u evinde ziyaret etti.

Öğretmenlere kişisel bakım ürünleri hediye edildi

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle 400 öğretmene kişisel bakım ürünleri hediye edildi.

CÜ’de hastalara bayram tıraşı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde yatan hastaların bayram öncesi kişisel bakımları yapılarak tıraş edildi.

Suriyeli ailelere hijyen malzemesi dağıtıldı

Adıyaman'da 550 Suriyeli aileye hijyen, mutfak ve kişisel bakım malzemesi dağıtıldı.