Etiketler

Evlat acısını umuda dönüştürdü

Oğlu Ali Utku Yücel'i beyin kanserinden kaybeden Yücel, acısını kalbine gömerek, Mavi Çocuk Utku Umut Işıkları Derneği'ni kurdu.

Şehir hastanesinde 'Geleneksel' tedavi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde sertifikalı uzman hekimler tarafından geleneksel tedavi yöntemleri uygulanmaya başlandı.

Diyarbakır’da kan ve kök hücre bağışı etkinliği düzenlendi

Ahbap Platformu ve Haluk Levent'in çağrısıyla, Diyarbakır'da kan ve kök hücre bağışı etkinliği düzenlendi.

ÇEDAŞ personelinden Kızılay’a kök hücre ve kan bağışı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) personeli Kızılay Haftası'nda 'Enerjimizle yanınızdayız' sloganıyla başlatılan kök hücre ve kan bağışı kampanyası kapsamında Kızılay'a bağışta bulundu.

Lise öğrencilerinden kök hücre bağış projesi

Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi ve Türk Kızılay'ı işbirliği ile yürütülen Ya Çare Sensen adlı kök hücre bağışı proje tanıtımı, Yakutiye Kent Meydanında düzenlendi.

Edirne’de bulamadığı şifayı Diyarbakır’da buldu

Türkiye'nin dört bir yanından kök hücre tedavisinde umut olan Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi, şifa dağıtmaya devam ediyor. Diz ağrılarına çözüm için Edirne'den Diyarbakır'a gelip kök hücre tedavisi olan hasta, Bir gün Diyarbakır'a geleceğim aklımın ucundan bile geçmezdi dedi.

Kahta’da kan ve kök hücre bağışı kampanyasına yoğun ilgi

Adıyaman'ın Kahta İlçe Devlet Hastanesi ve Türk Kızılay'ının ortaklaşa gerçekleştirdikleri kan ve kök hücresi bağışı kampanyası ilgi gördü.

Kahta’da kan ve kök hücre bağışı kampanyası

Adıyaman'ın Kahta İlçe Devlet Hastanesi, Kızılay'ın işbirliği ile kan ve kök hücre bağışı kampanyasını başlattı.

Adıyaman Üniversitesinde kan ve kök hücre bağış kampanyası düzenlendi

Adıyaman Üniversitesi akademik ve idari çalışanları ile öğrencilerimizin katılımıyla kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi.

Besni Devlet Hastanesinden Kızılay’a kan ve kök hücre bağışı

Adıyaman'ın Besni İlçe Devlet Hastanesi ile Kızılay Kan Merkezi tarafından yapılan ortak çalışma ile hastanede kan bağışı standı kuruldu.

Kahta’da kan ve kök hücre bağışı kampanyası

Adıyaman'ın Kahta ilçe Devlet Hastanesi ve Kızılay Adıyaman Şubesi tarafından başlatılan kan ve kök hücre bağışı kampanyasına vatandaşlardan destek aldı.

Ağrılarından kurtulmak isteyen Diyarbakır’a geliyor

Dicle Üniversitesi (DÜ) hastanelerinde uygulanan kök hücre tedavisi nedeniyle Türkiye'nin her yerinden hastaların tedavi olmak için Diyarbakır'a geldiğini belirten Ağrı Uzmanı Doç. Dr. Haktan Karaman, Amacımız ağrının bütün nedenlerine yönelik olarak bu tedavi uygulamasını genişletmek dedi.

Iraklı hastanın ayağı, kök hücre ile kesilmekten kurtarıldı

Iraklı Ali Abid Hamza Muhsin'in, Turgut Özal Tıp Merkezinde yapılan başarılı kök hücre tedavisi ile ayağı kesilmekten kurtuldu.

(Özel haber) Turgut Özal Tıp Merkezi, kök hücre naklinde Türkiye’nin sayılı merkezlerinden oldu

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Kemik İliği Nakli Ünitesi Sorumlusu Prof. Dr. Mehmet Ali Erkurt, yılda 74 ilik nakli gerçekleştirdiklerini belirterek, Hedefimiz yılda 100 nakil, bunu başarabilecek kapasiteye sahibiz dedi.

Lösemi hastası küçük Ela’ya kök hücre bulunabilmesi için hemşehrileri seferber oldu

ERZURUM (İHA) – İstanbul'da yaşayan ve lösemi tanısı konulan 5 yaşındaki Ela için, memleketi Erzurum'un İspir ilçesinde kök hücre bağış kampanyası başlatıldı. Bağışlar devam ettiği sürece sürdürülecek olan kampanyanın ilk gününde hemşehrileri kan vermek için sıraya girdi.

Sincik, Muhammed için seferber oldu

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde lösemi hastası küçük Muhammed'e kök hücre bağışı için başlatılan kampanya hızla devam ediyor.

Sincik ilçesi Muhammed için seferber oldu

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde lösemi tedavisi gören 6 yaşındaki Muhammed Atilla için gerekli olan kök hücre naklinin olabilmesi için kan bağışı kampanyası başlatıldı.

Kök hücre ile saç ekimi

Saç Ekim Uzmanı Dr.Emrah Çinik, saç ekiminde tecrübenin çok önemli olduğunu söyledi.