Etiketler

Sivrice Kaymakamı Coşkun köy ziyaretlerini sürdürüyor

Sivrice Kaymakamı Ahmet Coşkun, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Keban Kaymakamı Tepeli'den köy ziyareti

Keban Kaymakamı Ersin Tepeli, köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Taşıma su ile yaşam mücadelesi sona erdi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, köy ziyaretleri kapsamında Erzincan'ın İliç ilçesine bağlı Bozyayla Köyü'nü ziyaret etti.

Kaymakam Demir köy ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Kaymakamı Nazlı Demir, Aynalı İlk ve Ortaokulu'nda incelemelerde bulundu.

Kaymakam Özdemir köylülerin sorunlarını dinledi

Gürün Kaymakamı Reşit Özer Özdemir köy ziyaretlerini sürdürerek köylülerin sorunlarını dinledi.

Yeni Kaymakam köy ziyaretlerinde

Arguvan ilçesine yeni atanan Kaymakam Abdullah Şahin, tüm mahalleleri dolaşarak vatandaşların sorun ve sıkıntılarını yerinde dinliyor.

AK Parti Bağlar teşkilatı köylülerle buluşmaya devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan heyet ile seçim sonrasında başlattığı köy ziyaretlerini sürdürüyor. Gezer ve beraberindeki heyet köyleri gezerek, seçimde verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ediyor.

Müftü Çevik, köy ziyaretlerine devam ediyor

Adıyaman Kahta İlçe Müftüsü Rıfat Çevik, yaz Kuran kurslarında gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerini yerinde görmek, kurslarda görevli hocalar ve öğrencilerle bir araya gelmek amacıyla köy ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Bağlar teşkilatı köylere çıkarma yapmaya devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan heyet ile seçim sonrasında köy ziyaretleri yaparak desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etmeye devam ediyor.

Ensarioğlu köy ziyaretleri gerçekleştirdi

Eski Devlet Bakanı ve İYİ Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Salim Ensarioğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Vali Kalkancı vatandaşlarla bir araya geldi

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, kırsal kesimin karşılaştığı sorunları yerinde tespit etmek ve kırsalda yaşayan vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla Ramazan ayında başlattığı köy ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Sekmen Karayazı’da Ak yatırımları anlattı

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Karayazı'da vatandaşlarla buluştu, mahalle mahalle ilçeyi gezdi. Karayazı'nın Güzeldere Mezrası ile Yücelik, Cihanbeyli, Anıtlı, Yukarı Cihanbeyli, Çayırbeli ve Turnagöl mahallelerinde hemşehrileriyle buluşan Başkan Sekmen, ilçe gezisiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, Karayazı'da hemşehrimizle buluştuk, esnafımızı gezdik. Vatandaşlarımıza AK yatırımları anlattık. Güzeldere Mezrası ile Yücelik, Cihanbeyli, Anıtlı, Yukarı Cihanbeyli, Çayırbeli ve Turnagöl mahallelerinde vatandaşlarımızın yerleşim yerleriyle ilgili taleplerini de dinledik dedi. 24 Haziran sonrası yeni sistemle birlikte kentlerin büyük bir değişim yaşayacağını ifade eden Başkan Sekmen, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 24 Haziran sonrası ülkemizde şehircilik alanında da 'Yeni Şehircilik Vizyonu' hayata geçecek. İnsan odaklı, doğal kaynaklarını koruyan, iklime duyarlı, enerjisi etkin, tarihi ve kültürel mirasını gözeten, yöresel ve yatay mimari esaslı, dönüşüm fırsatını değerlendirerek şehirlerimizi afetlere hazır hale getiren akıllı şehirler oluşturulacak diye konuştu. Başkan Sekmen, ilçe gezisi kapsamında esnafı da ziyaret etti. Sekmen, köy ziyaretleri kapsamında altyapı ve diğer hizmetlerle ilgili de durum değerlendirmesi yaptı.

Vali Kalkancı’nın köy buluşmaları devam ediyor

Vali Nurullah Naci Kalkancı, kırsal kesimde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde görmek amacıyla köy ziyaretlerine devam ediyor.

Bismil’de köy ziyaretleri aralıksız devam ediyor

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Ak Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ve Ak Parti heyeti ile birlikte, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Bademli, İsalı ve Yukarı Salat mahallelerini ziyaret etti.

Vali Arslantaş, Yeşilçay Köyü’nde vatandaşlarla biraraya geldi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, köy ziyaretleri kapsamında Erzincan merkeze bağlı Yeşilçay Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yalınca Köyü’ne 700 bin TL’lik içme suyu ve kanalizasyon çalışması

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, köy ziyaretleri kapsamında Erzincan merkeze bağlı Yalınca Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Kaymakam Kaya, köy ziyaretlerini sürdürüyor

Adıyaman'ın Kahta İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Ali Arslantaş, Değirmenli köyünü ziyaret etti

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, köy ziyaretleri kapsamında Erzincan merkeze bağlı Değirmenli Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Başkan Gülenç köy ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, kırsal alanlardaki çalışmaları incelemek ve vatandaşların hizmetlerle alakalı görüş ve fikirlerini almak amacıyla yaz kış dinlemeden kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Gül’den köy ziyaretleri

Sivas Valisi Davut Gül, 9 köyü ziyaret ederek köy halkı ile bir araya geldi.

Palu Kaymakamı Öztürk'ten köy ziyaretleri

Palu Kaymakamı Mehmet Öztürk, Karataş ve Akyürek köylerini ziyaret etti.

TBMM Başkan Vekili Aydın köy ziyaretlerine devam ediyor

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve partililer Adıyaman'da, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Erin Göztepe ve Büyük Kırıklı Köylerini ziyaret etti

Kırsal kesimde çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte fırsat buldukça köyleri ziyaret ederek vatandaşların dertleri ve ihtiyaçlarıyla ilgilenen Vali Abdullah Erin, köy ziyaretlerine Adıyaman merkeze bağlı Göztepe (Şıhlar) ve Büyük Kırıklı Köyleri ile devam etti.

Besni Kaymakamı Gencer köy ziyaretlerine devam ediyor

Adıyaman'ın Besni İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer, köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Milletvekili Bayram’dan İlçe ve Köy Ziyaretleri

AK Parti MKYK üyesi ve Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram Erzincan'da ilçe ilçe, köy köy gezerek, 16 Nisan'da Anayasa değişikliği referandumunda neden 'Evet' denmesi gerektiğini anlatıyor.

Vali Zorluoğlu'ndan köy ziyaretleri

Köy ve mezra ziyareti yapan Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, köylerin ihtiyaçlarına göre yatırımların yapılacağını söyledi.

Kırsal kesimin sorunlarına neşter vuruluyor

Adıyaman Valisi Abdullah Erin ve kurum müdürlerinin köy ziyaretleri sürüyor.

Yedisu Kaymakamı Kalkan, köylülerin sorunlarını dinledi

Bingöl'ün Yedisu ilçesi Kaymakamı Salih Kalkan köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Taşkesenlioğlu, baba ocağında

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin de oylanacağı Halk Oylamasına 23 günden az bir süre kaldı. Adalet ve Kalkınma Partisi il teşkilatları ile birlikte milletvekillerinin çalışmaları devam ediyor. Türkiye'nin en fazla köyüne sahip olan ve coğrafi bakımdan oldukça zorlu bir bölge olan Erzurum'da tüm bu zorluklara rağmen milletvekillerinin ilçe ilçe köy köy ziyaretlerinde renkli anlar yaşanıyor. Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, yurtdışı görevinden gelir gelmez ayağının tozuyla baba ocağı Tekman'a çıkarma yaptı. Tekman ilçesinin Katranı, Düzyurt , Toptepe, Gökoğlan ve Taşkesen mahallelerinde hemşehrileri ile buluşan Taşkesenlioğlu'na özellikle bayan seçmenlerin ilgisi fazlaydı. Kadın çiftçilrin sorunlarını dinleyip taleplerini alan Milletvekili Taşkesenlioğlu, bu arada 16 Nisan referandumu hakkında da akılda kalan soruları yanıtladı. Beraberinde il ve ilçe teşkilatlarından partililerle gezilerini sürdüren Taşkesenlioğlu, referandum tarihine kadın her kesime ulaşma gayretinde olacaklarını söyledi.

Kaymakamı Murat Zadeleroğlu köy gezilerine devam ediyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ve beraberindeki heyetle birlikte köy ziyaretleri kapsamında Yukarı Karakuyu Köyünü ziyaret etti.