Etiketler

'Kimsenin terör örgütü üzerinden propaganda yapmasına izin vermeyeceğiz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, 'Çocuklarımızın canına kıyan o bombayı yapıp oraya bırakan hainlerin bulunması için çalışmalar sonuna kadar devam edecek. Kimsenin bu olay üzerinden terör örgütü üzerinden propaganda yapmasına izin vermeyeceğiz.' dedi.

Leyla Şahin Usta’dan Başkan Şerifoğluları’na ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve beraberindekiler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Usta Malatya’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.

Milletvekili Bulut Elazığ’da

AK Parti MKYK üyesi, Elazığ Milletvekili ve Teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile Elazığ’da çeşitli temaslarda bulundu.

'ELBÜS'ler kendi gücümüzü görmemizi sağlayan önemli bir çalışma'

Elazığ Belediyesi'nin yapmış olduğu hizmetleri yerinde gezip gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Şahin Usta, Belediyenin çalışmalarını takdir ediyorum. Özellikle yüzde yüz yerli ve milli olan elektrikli otobüsler, müthiş bir proje. Bu ELBÜS'ler kendi gücümüzü görmemizi sağlayan önemli bir çalışma dedi.

'Biz bir ve beraber olduğumuz sürece bu sıkıntıyı da aşacağız'

ABD'nin hukuku, yasaları ve uluslararası kanunları hiç sayarak kendi başına uyguladığı politikalar yüzünden bugün zor bir süreçten ve dar bir boğazdan geçildiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Sahin Usta, Ama inanın bu noktada da biz, bir ve beraber olduğumuz sürece bu sıkıntıyı da aşacağız. Bu noktada biz AK Parti neferleri olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu ülke için çalışacağız dedi.