Etiketler

Bir aşk hikayesi

İstanbul'da yaşayan 30 yaşındaki Erhan Naynal, aşık olduğu 27 yaşındaki bedensel engelli Tuğçe Çolak'la evlenmek için iş yerini kapatıp Elazığ'a yerleşti,

Makam aracı sünnet düğünü için süslendi

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı makam aracını geçen yıl genç yaşta vefat eden Mehmet Yılmaz'ın sünnet olan oğlu Muhammed Yusuf'a tahsis etti.

Arazide yangın çıktı, başkanın makam aracı da kül oldu

Elazığ'da bir beldede ekili alanda çıkan ardından araziye sıçrayan yangın güçlüklü kontrol altına alındı. 2 bin dönüm alanın zarar gördüğü yangında belediye başkanının makam aracı da kül oldu.

Türkiye'nin en genç başkanları Elazığ ve Niğde'den

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Türkiye'nin en genç il belediye başkanları 39 yaşında seçimi kazanan Elazığ'dan Şahin Şerifoğulları, Niğde'den ise Emrah Özdemir oldu. Aynı yaştaki genç başkanlardan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nun kendi özel otomobilini makam aracı yaptığı öğrenildi.

Başkan Polat’tan şehit torununa jest

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, makam aracını 15 Temmuz şehidi Zekeriya Bitmez'in sünnet olan torunu Yasin Efe'ye tahsis etti.

Ali Korkut, makam aracını iade ediyor

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, TRT Erzurum Radyosu'na konuk oldu. Yapımı tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Korkut, tasarruf tedbirlerine de verdiği öneme değindi. Ali Korkut, makam aracı olarak kullandığı Skoda marka aracını iade ediyor.

Valilik makam aracı sünnet arabası oldu

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü mensupları tarafından yapılan silahlı saldırı sonucu 2 yıl önce bugün şehit olan Piyade Uzman Çavuş Haşim Yenigül'ün 1 buçuk yaşındaki oğlu Haşim Yenigül için sünnet töreni düzenlendi, Valiliğin makam aracını sünnet arabası oldu.

Başkandan örnek davranış, makam aracını iade etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın, Türkiye'ye karşı yapılan ekonomik saldırılara karşı, kiralık olan makam aracını iade ettiği öğrenildi.

Başkan Yıldırım, makam aracını durdurarak yaralıların durumunu sordu

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, memleketi Erzincan'ın Refahiye ilçesi çıkışında rastlamış olduğu trafik kazasını görünce aracını durdurup, yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Gül, Yağdonduran Tünelini makam aracıyla geçti

Sivas Valisi Davut Gül yapımı devam eden 57 kilometrelik yol yapım çalışmalarını inceleyerek Yağdonduran Tünelini kendi kullandığı makam aracı ile geçti.

Başbakan Yıldırım Karamağara Köprüsünü inceledi

Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ'ın Ağın ilçesindeki Karamağara Köprüsü'nü havadan ve karadan inceleyerek makam aracını kullandı.

Emniyet Müdürü makam aracıyla yolcu taşıdı

Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, yolda minibüs bekleyen yaşlı bir adamı makam aracıyla evine kadar bıraktı.

Valinin makam aracı sünnet arabası oldu

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve protokol üyeleri, Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Faruk Yüksel'in oğlu Yiğit Yüksel için düzenlenen sünnet törenine katıldı. Vali Kalkancı'nın makam aracı sünnet aracı oldu.

Valinin makam aracının önüne atladı

Malatya Valisi Ali Kaban'ın hareket halindeki makam aracının önüne atlayan şahıs polis ekiplerince gözaltına alındı.

Vali Gül’den uygulamalı emniyet kemeri uyarısı

Sivas Valisi Davut Gül, makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri takarak, Arka koltukta kemer takıyorum ya siz? uyarısında bulundu.

Vali, tünelde çalışan işçilere tatlı ikramında bulundu

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, kendi kullandığı makam aracıyla Ovit Tünelini Erzurum'dan Rize'ye geçti. Tünelde incelemede bulunan Vali Azizoğlu, Bu tünel Karadeniz'i Doğu Anadolu'ya, Doğu Anadolu'dan da Ortay Asya'ya bağlayan en kestirme ve en hızlı yol olma özelliğini taşıyacak dedi.

Küçük başkanın ilk işi makam aracıyla ailesini ziyaret etmek oldu

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde belediye başkanlığı koltuğuna oturan E. Osman Gök'ün ilk işi makam arabasıyla ailesini ziyaret etmek oldu.

Pütürge Kaymakamı kaza geçirdi! Ölü ve yaralılar var

Malatya'nın Pütürge ilçe Kaymakamı Erkan Savar'ın makam aracı ile bir otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı. Kazada yaralanan Kaymakam Savar'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Erzurum’da belediye başkanının doğuma yetiştirdiği aile çocuğa başkanının eşinin ismini verdi

Erzurum'da doğum yapmak üzere olan hamile kadının imdadına yetişen Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, tipi nedeniyle ulaşımın neredeyse imkansız hale geldiği Çat ilçesi Kaplıca Mahallesi'ndeki hamile kadını evinden alarak hastaneye makam aracıyla ulaştırdı. Hastanede doğum yapan Filiz Güler, kız çocuklarına Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç'ın eşi Sibel Kılıç'ın ismini verdi.

Belediye başkanı makam aracıyla hamile kadını hastaneye yetiştirdi

Doğum yapmak üzere olan hamile kadının imdadına Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç yetişti. Başkan Kılıç, tipi nedeniyle ulaşımın neredeyse imkansız hale geldiği Kaplıca Mahallesi'nde ikamet eden Filiz Güler isimli hamile kadını evinden alarak hastaneye makam aracıyla ulaştırdı.