Etiketler

Fendoğlu’dan Malatya ve Elazığ için ortak soru önergesi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Elazığ'da faaliyet gösteren Çimento Fabrikasını ve Battalgazi İlçesine bağlı Bulgurlu Mahallesindeki özel sektör firması tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Santralini TBMM gündemine taşıdı.

Fendoğlu, TBMM Başkanı Yıldırım ile Malatya’yı konuştu

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, İsviçre'de gerçekleştirdiği çalışma ziyaretinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım ile Malatya, Özal ve Erdoğan'ı konuştu.

Fendoğlu, Parlementolar Arası Birliği Genel Kurulu’nda

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ile birlikte İsviçre'de Parlementolar Arası Birliğin (PAB) 139. Genel Kurulu'na katıldı.

Milletvekili Fendoğlu, Atatürk’e hakaret eden öğretmenle ilgili açıklama yaptı

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, sosyal medya hesabından Atatürk'e hakaretten tutuklanan öğretmen M.K. ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Fendoğlu kimsesiz çocuklar için harekete geçti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya milletvekili Mehmet Fendoğlu, kimsesiz çocukların 18 yaşını tamamladıktan sonra kaldıkları yerlerle bağlantısının kesildiğini ifade ederek, Bu çocukların yeni düzenleme ile birlikte yılda en az üçe kere olmak üzere atamaları yapılarak bir işe yerleştirilmeleri gerekmektedir. Ancak bu süreç şuanda bu kadar hızlı yürüyor mu bilmiyorum. Bu konuyla ilgili mecliste soru önergesi verdim dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya 1. sıra milletvekili Adayı Mehmet Fendoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Malatya ziyaretinde bir araya geldiklerini belirterek, Milliyetçi Hareket Partisi olarak vatanın birliği ve bütünlüğü için üzerimize düşen desteği vereceğimizi belirttik dedi.

Malatya’da MHP’nin 1’inci adayı Fendoğlu’na destek seli

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya 1'inci sıra Milletvekili adayı Mehmet Fendoğlu, Gazi Parkı'nda esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

MHP’li Fendoğlu’na vatandaşlardan yoğun ilgi

MHP Malatya 1'inci sıra Milletvekili adayı Mehmet Fendoğlu, Hürriyet Parkı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar Fendoğlu'na yakından ilgi gösterdi.

MHP adayı Fendoğlu’nun ilk ziyareti şehit amcasının mezarı oldu

MHP'nin Malatya 1'inci sıra Milletvekili Adayı olan Mehmet Fendoğlu, ilk ziyaretini 17 Nisan 1978'de belediye başkanı iken bombalı bir suikast sonucu şehit edilen Hamit Fendoğlu'nun mezarına yaptı.

Fendoğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mehmet Fendoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Fendoğlu, Başkan Gürkan'ın Malatya'ya önemli hizmetler kazandırdığını belirterek, Avrupa Malatyalılar Federasyonu adına onur ve gurur duyuyorum dedi.