Etiketler

Başkan Ulaş'tan komşu ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, komşu şehir Malatya’da ziyaretlerde bulundu.

Tuhafiyeciler Esnaf Odası’ndan Başkan Şerifoğlularına ziyaret

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Ulaş ailesinin acı günü

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ın amcası Mehmet Ulaş 82 yaşında vefat etti.

'1500 esnafa eğitim verildi'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2014 yılında göreve gelmesiyle birlikte 5 yıllık süre içerisinde 1.500 esnafa eğitim verildiğini söyledi.

Başkan Ulaş’tan asgari ücret desteği ilgili açıklama

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat ULAŞ, 2019 yılında uygulanacak Asgari Ücret Desteği ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Baskil Kaymakamı Murat’tan başkan Ulaş’a ziyaret

Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ı ziyaret etti.

Başkan Ulaş’tan okul alışverişi uyarısı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek 'Vatandaşlarımız öğrencilerinin ihtiyaçlarını yerel esnafımızdan yapsın, yerel esnafımıza sahip çıkmakta milli seferberliktir' dedi.

Başkan Ulaş: ‘Valimiz, Elazığ'ımız için büyük bir şans’

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ettiler.

Başkan Ulaş’tan esnafa hatırlatma

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, basit usuldeki mükelleflerin yılda bir kez yapılan beyannamelerin artık elektronik sistemde 3 ayda bir yapılacağını söyledi.

Başkan Alan, Ulaş ve Tanyıldızını tebrik etti

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, seçimleri tamamlanan ve yeniden başkan seçilen Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mithat Ulaş ile Bakırcılar Kalaycılar ve Zücaciyeciler Odası Başkanı Alaattin Tanyıldızı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi.

Başkan Ulaş’a büyük destek

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasının 4. Olağan Kurulu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Esnaflara müjde! Eğitimler başlıyor

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası ile Fırat Kalkınma Ajansı tarafından ‘Kurumsal Kapasitenin Güçlendirilmesi’ projesinin protokolünün imzalanmasının ardından eğitimler 4 Kasım 2017 Cumartesi günü başlayacak.

Başkan Ulaş: ‘Bayramda yerel esnafımızın yüzünü güldürün’

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Vatandaşlara seslenerek ‘Kurban Bayramı ve okul alış verişlerinizi yerel esnaftan yapın’ çağrısında bulundu.

Girişimciler sertifikalarını aldı

Elazığ'da 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' sertifika töreni yapıldı.

Bölge müdürü Tekataş’tan başkan Ulaş’a ziyaret

İller Bankası 12. Bölge Müdürü Ali Tekataş, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ı ziyaret etti.

Başkan Ulaş'tan Vali Kaldırım’a hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Ulaş, DSİ Genel Müdür Yardımcısı Özgür’ü ağırladı

DSİ Genel Müdür Yardımcısı Turkay Özgür, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ı ziyaret etti.

Girişimcilikte Elazığ merkez oldu

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından 2017 yılında toplam 210 girişimciye eğitim verildi.

Başkan Ulaş: Küçük esnafımız da bayram yapsın

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Elazığlı vatandaşlara seslenerek vatandaşlarımız bayram alışverişlerini büyük AVM’lerde ya da büyük işletmelerde yapacaklarına kendi canımızdan kendi kanımızdan olan yerel esnafından yaparak esnaflarımızın da bayram yapmasını sağlayacağını söyledi.

Başsavcı Korkmaz’dan Başkan Ulaş’a ziyaret

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a iadeyi ziyarette bulundu.

Başkan Yanılmaz, Tuhafiyeci ve Manifaturacı esnafıyla buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ‘Güçlü Ekonomisiyle Yeni Elazığ Yolunda Esnaf Buluşması 7. İstişare toplantısında tuhafiyeci ve manifaturacı esnafıyla bir araya geldi.

Elazığlı esnaflara müjde!

KOSGEB KOBİ’lere 50 bin lira faizsiz kredi kullandıracak.

Elazığ'da esnafın sorunları konuşuldu

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından “ 1. Geleneksel Kurum Müdürleri ile Toplantı” programı düzenlendi.

Başkan Ulaş’tan hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanan Ayhan Tuncer’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Emniyet Müdürü Cangül’den Başkan Ulaş’a ziyaret

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasını ziyaret etti.

‘Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi’ imzalandı

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından yürütülecek “Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi”nin imza töreni gerçekleştirildi.

Başkan Ulaş ve Erol’dan hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol Elazığ Emniyet Müdürlüğüne atanan Doğan Cangül’e hayırlı olsun ziyareti bulundular.

Esnafa büyük kolaylık!

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yaptığı yeni uygulama ile esnaflar artık bankaya gitmeden internet bankacılığı ile ödemelerini yapabilecek.

Tuhafiyeciler Odası’nın projesi FKA’dan onaylandı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yeni bir projeye daha imza atıyor.

Borç yapılandırması esnafı sevindirdi

Esnaf ve Sanatkârların kamuya olan borçlarını yapılandıracak kanun Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.