Etiketler

Elazığ'da çocuklara moral etkinliği

Elazığ'da çocukların üzerindeki deprem etkisini atmaları için etkinlik düzenledi.

Elazığ'da depremzede çocuklara moral etkinliği

Elazığ'da meydana gelen depremden etkilenen çocuklar için moral etkinliği düzenlendi.

Lösemili çocuklar moral etkinliğinde buluştu

Dicle Üniversitesi (DÜ) Çocuk Hastanesinde tedavi gören lösemi hastası çocuklar, kendileri için düzenlenen moral etkinliğinde gönüllerince eğlendi.

Hastalara moral konseri

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Sosyal Komitesi, SKS daire başkanlığı ve Do Re Mi Müziğin teknik desteğiyle hazırlanan moral etkinliği kapsamında hastanede tedavi gören hasta, hasta yakını ve çalışan personellere yönelik ses sanatçısı Ferat Üngür tarafından konser verildi.

Kanser hastalarına konserli moral etkinliği

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi gören kanser hastalarının moral ve motivasyonlarını arttırmak için konser etkinliği düzenlendi. Kanser hastaları, mini konserde hem şarkı söyledi hem de halay çekti.

DÜ’de lösemi çocuklara moral etkinliği

Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri, Harvard Koleji ile DÜ Çocuk Kulübü'nün ortaklaşa düzenledikleri Yüzboyama Çocuk Şenliğinde lösemi çocuklar gönüllerince eğlendi.

Kayapınar Belediyesi personelleri moral depoladı

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Emine Kahraman ile birim müdürleri ve bir grup personel, tarihi Kervansaray Otel'inde moral etkinliğinde buluştu.

Üniversite öğrencileri depremzede miniklere moral verdi

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde geçen ay meydana gelen depremden dolayı çadırlarda eğitimlerini sürdüren okul öncesi öğrencilere moral etkinliği düzenlendi.

Depremzede öğrencilere moral verildi

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen depremde etkilenen ilkokul öğrencilerine moral etkinliği düzenlendi.

Üniversitelilerden depremzede öğrencilere moral etkinliği

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde meydana gelen depremden etkilenen ana sınıfı ve ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerine üniversiteliler tarafından eğlence düzenlendi.

Zirçev'de Engellilere moral etkinliği

Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ekibi tarafından Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'nda konser verildi.

Engellilere Moral Etkinliği

İl Özel İdare Genel Sekreterliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen “Engelli Çocuklara Moral ve Motivasyon Etkinliği” gerçekleştirildi.