Etiketler

Varis problemine 3 dakikada son

Op.Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, varis hastalığının 3 dakika da son bulacağını söyledi.

Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesi davasında karar

Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün şehit edildiği saldırıya ilişkin davada eski Yazı İşleri Şefi Şerif Mesutoğlu, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi.

Varis problemine dikkat

Op.Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, kadınlarda varis problemine dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Kadınlar da varis problemine dikkat

Op.Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, kadınlarda varis problemine dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Milletvekili Toprak, Perre Antik Kent’te incelemelerde bulundu

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Perre Antik Kenti ve Perre Antik Kent'teki kazılarda ortaya çıkartılan M.S. 5. Yüzyıla ait 1500 yıllık mozaiğin bulunduğu alanda incelemelerde bulundu.

Milletvekili Toprak: "Türkiye çok güçlü ve etkili bir ülkedir"

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Mor kabusa 3 dakikada son

Op.Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, varis hastalığının 3 dakika da son bulacağını söyledi.

Milletvekili Toprak öğrencilere başarılar diledi

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmen ve öğrenciler başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

Varis tedavisinde konforlu işlem

Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, hem estetik hem de sağlık açısından ciddi sorunlara neden olan varis hastalığını tetikleyen birçok faktörün olduğunu ifade ederek Venablock yöntemi varis tedavisinde gelinen son noktadır. Yüksek teknoloji içeren tamamen milli ve yerli kaynaklar ile üretilen biyolojik bir yapıştırıcı kullanılarak yaklaşık 3 dakika da varisi tamamen ortadan kaldırabilen bir yöntemdir dedi.

Adıyaman turizmi film ve dizi çekimleri ile gelişecek

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman turizmi ile ilgili ulusal bazlı film yapımcıları ve turizm acenteleri ile toplantı gerçekleştirdi.

Milletvekili Toprak Başkan Aslan ile bir araya geldi

24 Haziran seçimleri sonrasında teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Adıyaman Milletvekilli Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Toprak Başkan Kutlu ile bir araya geldi

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'yu makamında ziyaret etti.

Nemrut Dağına teleferik bölge turizmini canlandıracak

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman turizmi ile ilgili yeni projeler hakkında bilgi vererek, Nemrut Dağına yapılması planlanan teleferiğin ise bölge turizmine canlılık getireceğini kaydetti.

Milletvekili Toprak Vali Kalkancı ile bir araya geldi

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ile bir araya geldi.

Müftülükteki saldırıda hayatını kaybeden 5 kişiden Erzurumlu imam son yolculuğuna uğurlandı

Erzincan'ın Tercan ilçesindeki kaymakamlık binasında önceki gün meydana gelen silahlı saldırıda hayatını kaybeden 5 kişiden Erzurumlu olan iki çocuk babası imam Muhammed Fatih Küçükyıldız (39), son yolculuğuna uğurlandı. Küçükyıldız'ın cenaze namazını kendisi gibi imam olan ağabeyi kıldırdı.

Muhammet Fatih Toprak esnafla biraraya geldi

24 Haziran seçimleriyle ilgili çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Muhammed Fatih Toprak, esnafları ziyaret etti.

En iyi kayyum belediyesi ödülü Bismil Belediyesine verildi

Bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde 1. Türkiye Altın Marka Ödülleri muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. Törende en iyi kayyum belediyesi ödülü Diyarbakır'ın Bismil İlçe Belediyesine verildi. Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, ödülü terör saldırısında şehit edilen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk ve tüm Bismil halkı adına aldığını söyledi.