Etiketler

Palu'da meclis üyeleri ve muhtarlarla toplantı

Elazığ'ın Palu ilçesinde Kaymakam Mustafa Demir, il genel meclisi üyeleri ve muhtarlarla toplantı yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: “Diyarbakır’ın temsili noktasında sorunlar var”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, Dicle ve Eğil ilçelerini ziyaret etti. Muhtarlarla toplantı yapan Eker, uzunca bir süreden beri Diyarbakır'ın temsili noktasında sorunlar ve sıkıntılar olduğunu belirtti.

Bingöl’de "Seçim Güvenliği" toplantısı

Bingöl'de, seçim öncesi kent genelinde muhtarlarla toplantı yapıldı.

Çelikhan ilçesinde muhtarlarla toplantı düzenlendi

Adıyaman'ın Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki başkanlığında merkez ve köy muhtarlarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Muhtarların talep ve sorunları masaya yatırıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, ilçelerdeki muhtarlarla toplantı düzenledi.

Başkan Sekmen ev toplantılarında yeni hükümet sistemi’ni anlatıyor

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, referandum çalışması kapsamında dur durak demeden şehirde adım atmadık yer bırakmıyor. Gündüz ilçe gezileri ve muhtarlarla toplantı yapan Başkan Sekmen, akşamları da farklı semtlerde düzenlenen ev toplantılarına katılıyor. Sekmen, bu kez de Yakutiye ilçesi Rabia Hatun Mahallesi'nde gerçekleştirilen ev toplantısına iştirak etti. Burada vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Başkan Sekmen, şunları kaydetti: Türkiye; bildiğiniz gibi son 15 yılda dışa açık, rekabetin yaşandığı, hukuki normların ekonomik düzene istikrarlı bir biçimde yansıdığı bir ülke haline geldi. Sürdürülebilir bir ekonomik kalkınma ancak güçlü bir demokrasi, evrensel ilkelere dayalı rekabetçi bir üretim yapısı ile mümkündür. İnşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte ekonomide, sanayide, kalkınmada, yerel yönetimde kısacası her alanda zirveye çıkacağız. Hep söyledim bir kez daha ifade ediyorum. 16 Nisan sade bir tarih değildir. Nasıl ki 15 Temmuz'da kendi küllerimizden yeniden doğduysak 16 Nisan'da da aziz milletimizin yeniden dirilişine hep birlikte katkı sunacağız. 'Evet' sadece bir tercih değil aynı zamanda bu ülkenin ve devletimizin bekasını ilgilendiren bir dönüm noktasıdır. O yüzden vatanına, milletine tarihin her döneminde omuz vermiş olan serhatlar kentinin vakarına yakışır bir duruş sergileyerek, Kurtuluş Destanı'nı tarihe altın harflerle yazan bu şehre yeni bir zafer daha kazandıracağız.

Vali Abdullah Erin depremzede muhtarlarla toplantı yaptı

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremin ardından ilçede ki köy ve mahalle muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Vali Azizoğlu’ndan EYOF’a davet

Erzurum il merkezi ve ilçelerinde ki muhtarlarla toplantıda bir araya gelen Vali Seyfettin Azizoğlu, muhtarlar aracılığıyla Erzurumlulara bir mesaj göndererek, Bu hafta sonu düzenlenecek olan Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali'nin (EYOF) açılışına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum dedi.