Mülki Idare Amirleri Haberleri

Mülki Idare Amirleri Haberleri

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Resmi Gazetede

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Kararname ile 624 mülki idare amirinin yeri değişti.

7 İlçemizin mülk amiri değişti

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi resmi gazetede yayımlandı. Kararname ile Elazığ’da 7 ilçenin kaymakamı değişti.

Elazığ'da mülki idare amirlerine görev değişikliği

İçişleri Bakanlığı’nın Vali Yardımcıları ve Kaymakam atamalarına ilişkin kararnamesi Resmi gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

403 Mülki İdare Amirinin görev yerleri değiştirildi

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 Mülki İdare Amirinin görev yerleri, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği bildirildi.

Başkan Çınar’dan yeni Kaymakam Gülenç’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Yeşilyurt Kaymakamlığına atanan Turgay Gülenç'i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Nazlı Demir göreve başladı

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle Çermik Kaymakamlığına atanan Kaymakam Nazlı Demir ilçeye gelerek göreve başladı.

Kaymakam Gölbaşı göreve başladı

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi İle Şenkaya Kaymakamlığına atanan Kaymakam Aziz Gölbaşı görevine başladı.

Kaymakam Sakar’a veda yemeği

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İçişleri Bakanlığının 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Gazipaşa Kaymakamlığına tayini çıkan Yeşilyurt Kaymakamı Ali Sakar'ın onuruna veda yemeği düzenledi.

Yazıhan Kaymakamı Akça’ya veda yemeği

2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Artvin Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam İdris Akça için veda yemeği düzenlendi.

Çermik’e ilk defa kadın kaymakam atandı

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Çermik Kaymakamlığına Kayseri Felahiye Kaymakamı Nazlı Demir atandı. 2 yıldan beri Çermik Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş ise Erzincan Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Türk İdareciler Günü kutlandı

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, 10 Ocak Türk İdareciler Günü dolayısıyla Adıyaman'da görev yapan mülki idare amirleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Adıyaman’da 2 vali yardımcısı ve 4 kaymakamın yeri değişti

Adıyaman'da 2 vali yardımcısı ve 4 kaymakamın görev yerleri Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi ile değişti.

Halk oylaması güvenliği toplantısı yapıldı

Vali Mustafa Toprak, 16 Nisan 2017 günü yapılacak olan Anayasa değişikliği halk oylaması nedeni ile mülki idare amirleri, seçim kurulu başkanı, güvenlik amirleri ve seçim kurulu yetkililerinin katılımı ile halk oylaması güvenliği toplantısı gerçekleştirdi.

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi

Elazığ ve ilçelerdeki değişiklikler belli oldu.