Etiketler

Başkan Özeren'den 'Vizyoner 19'a davet

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren bu yıl 27 Kasım 2019 tarihinde 3. Kez düzenlenecek olan Vizyoner 19 'Dijital Gelecek' başlıklı toplantıya ilgi duyan herkesi davet etti.

Müsiad Dost Meclisi’nin konuğu Orhan oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Elazığ Şubesinin Geleneksel Dost Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

MÜSİAD'dan eleştiri

Elazığ’da düzenlenen ‘3. İnşaat ve Mobilya Fuarı’nda MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, Son Dakika 23’e fuar hakkında düşüncelerini paylaştı.

‘Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye o kadar başarılı olur’

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesini ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Türkiye'nin başarısının illerden geçtiğini belirterek, Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye'nin o kadar başarılı olacağını söyledi.

AK Partili vekiller, iş adamlarıyla bir araya geldi

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Zülfü Tolga Ağar ve Metin Bulut iş adamlarıyla bir araya geldi.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi'nin yeni başkanı Mehmet Özeren oldu.

Uzun, 'Elazığ’da kenevir enstitüsü kurulmalıdır'

Kenevir üretimiyle ilgili bilgi veren MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun Elazığ için de bir öneri getirdi.

Uzun, 'Türkiye'nin büyümesi 2019'da da sürecektir'

Türkiye'nin büyük bir pazarı olduğunu belirten MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, ülkenin içinden geçtiği dengelenme sürecine karşın, 2019 yılında da pozitif büyüme performansının sürdürüleceğine inandıklarını söyledi.

'Üretmeyi başardığımız ölçüde bu yüzyılın yükselen ülkesi olabiliriz'

Türkiye'nin ekonomik yol haritası ile ilgili değerlendirmede bulunan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun; Ülkemizde uzun bir süredir tüketim, üretimden fazladır. Sorunların çözümü, bu olguyu tersine çevirebilmeyle yakından ilişkilidir. Yani üreterek tüketme anlayışına geçiş yaparak, başta ekonomik olmak üzere bütün sorunların üstesinden gelmek mümkündür. Ancak üretmeyi başardığımız ölçüde bu yüzyılın yükselen ülkesi olabilirizdedi.

'İş yapma tecrübelerimizle yeni iş modelleri geliştiriliyor'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun,MÜSİAD'ın zamanla kazandığı iş yapma tecrübelerini KOBİ yapıları ile paylaşıp yeni iş modelleri geliştirdiğini söyledi.

'Vizyoner Liderlik Eğitim' protokolü imzalandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş adamlarına yönelik olarak Vizyoner Liderlik Eğitimi protokolü imzalandı.

Demir, genç iş adamlarını UGİK'e davet etti

Genç MÜSİAD Elazığ Başkanı Ahmet Demir, 6'ncısı düzenlenecek olan Türkiye'nin ve Dünya'nın her tarafından genç girişimci ve işadamlarının katılacağı Uluslararası Genç İşadamları Kongresine Elazığlı genç iş adamlarını davet etti.

'Vergi indirimleri piyasayı rahatlatacak'

ÖTV ve KDV indiriminin bazı sektörlerde yaşanan durgunluğa hareketlilik getireceğini belirten MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, piyasaların rahatlayacağını söyledi.

Öğrencilere iş adamları ve iş dünyasının beklentileri anlatıldı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, üniversite öğrencilerine iş adamlarının ve iş dünyasının gençlerden beklentilerini anlattı.

Sabuncu, MÜSİAD Dost Meclisine konuk oldu

MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dost Meclisi programına konuk olan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu İl Özel İdaresinin 2017 yatırımları ve 2018 hedefleri hakkında bilgiler verdi.

'Yerli ve milli yazılım desteklenmeli'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, yabancı bilişim firmaları tarafından uygulamaya sokulan, 'Türk firmalarının, İran ile iş yapmasını engellemeye yönelik faaliyetleri' hakkında açıklamalarda bulundu.

Vali Zorluoğlu MÜSİAD'a konuk oldu

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği “Dost Meclisi Toplantısına” bu hafta Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu konuk oldu.

Genç MÜSİAD Akif'i Andı

Genç MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından ‘Akif'i Anlamak' isimli söyleşi gerçekleştirildi.

MÜSİAD’dan Yanılmaz’a Ziyaret

MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı İbrahim Gök ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gök, adaylık iddialarını yalanladı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, yaklaşan yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkanlığına aday adayı olacağı yönünde bazı internet sitelerinde yayınlanan haberleri yalanladı.

MHP Heyeti ziyaretlerine devam ediyor

MHP Heyeti MUSİAD Elazığ şubesini ziyaret etti

Vali Yeter'den Gök'e Ziyaret

Halen Merkez Valisi olarak görevini sürdüren Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök' ü Ziyaret etti.