Etiketler

Elazığ amatöründen korona virüs kararı

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, korona virüs önlemleri kapsamında alınan kararları paylaştı.

Elazığ ASKF'de başkan Mustafa Gür oldu

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu yapıldı ve mevcut başkan Mustafa Gür tekrar aynı göreve seçildi.

Koca AVM’yi tek başına renklendiriyor

Diyarbakır'da geçmiş yılların en işlek AVM'lerinden biri olan ve şimdilerde ise kimsenin uğramadığı Galeria Alışveriş Merkezini çiçekçilik yapan Mustafa Güreçoğlu renklendiriyor.

"Bel fıtığında şehir efsaneleri ameliyatı geciktiriyor"

Medicana Sivas Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü'nde görevli Prof. Dr. Mustafa Gürelik bel fıtığında şehir efsanelerinin bazı hastaların tedavilerinin gecikmesine ve sorunların daha karmaşık hale gelmesine sebep olduğunu belirterek bazı hastaların tıp dışı, akıl ve bilimden uzak alternatif tedavi arayışlarına girdiğini söyledi.

Mehmetçik için 400 bin TL topladılar

Erzincan'ın İliç İlçesinde başlatılan Malımızla Canımızla Bizde Buradayız adlı kampanya ile milli ve yerli silah üretimine destek olmak için 400 bin Türk Lirası toplandı. . Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatına destek olmak ve şehitleri anmak için Erzincan'ın İliç İlçesinde kampanya başlatılıp yürüyüş düzenlendi. Yusuf Ziya Demir Camisinden başlayıp İliç Kaymakamlığının önüne kadar tekbir sesleri ile yürüyen yüzlerce kişi her zaman devletin ve milletin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. İş yerlerine ve caddelere asılan bayrakların yanı sıra ellerdeki bayraklarla İliç'i kırmızı beyaza bürüyen halk yürüyüşün ardından ellerini semaya açarak şehit ve gazileri dualarla andı. Düzenlenen yürüyüşe İliç Kaymakamı ve İliç Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Örnek, İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun, İl AK Parti İlçe başkanı Mustafa Gürbüz ile vatandaşlar katıldı.