Etiketler

İhtiyaç sahiplerine yapılacak yardım belli oldu!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İhtiyaç sahiplerine yapılacak yardım konusunda açıklamalarda bulundu.

Erzincan’da Spor Kulüplerine 270 Bin TL nakdi Yyardım

Erzincan'da Amatör Spor Kulüplerine 270 bin TL nakdi yardım yapıldı.Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Erzincan'da Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardım yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünce Erzincan'da 2017-2018 sezonunda faal olan 46 amatör spor kulübüne toplamda 270 bin TL nakdi yardım yapıldı.

Adıyaman’da 111 amatör kulübe nakdi yardım

Adıyaman'da faaliyet gösteren 111 amatör spor kulübüne Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 463 bin TL yardımda bulundu.

Adıyaman Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek

Adıyaman Belediyesi, daha önce il merkezindeki 1. amatör kümede mücadele eden futbol takımlarına yaptığı nakdi yardımdan sonra, şimdide 2. amatör kümede mücadele eden 12 amatör spor kulübüne ve sporcular derneğine maddi destekte bulundu.

Adıyaman Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek

Adıyaman Belediyesi, il merkezindeki amatör futbol takımlarına ve futbol temsilcilerine toplamda 112 bin TL nakdi yardımda bulundu.

Yaşlı çiftten anlamlı yardım

Sivas'ta hayırsever vatandaş İbrahim Özkur ve eşi, Vali Davut Gül'ü makamında ziyaret ederek nakdi yardımda bulundular.

Bingöl’de 83 aileye yardım

Bingöl'de 83 ihtiyaç sahibi aileye ayni ve nakdi yardımda bulunuldu.

Sur Belediye Başkanı Özkan, mağdur aileye sahip çıktı

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde kapısız, penceresiz ve sıvasız evde yaşam mücadelesi veren Bal ailesine Sur Belediye Başkanı Bilal Özkan sahip çıktı. Sur Belediye Başkanı Bilal Özkan'ın talimatıyla ailenin acil ihtiyaçları karşılanıp nakdi yardım yapıldı. Evde gerekli ölçümleri yapan belediye ekiplerinin önümüzdeki günlerde evin tadilatına başlayacağı belirtildi.

Bin 150 kişiye yardım dağıtıldı

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından Ramazan ayı dolayısıyla bin 150 kişiye giyim, gıda ve nakdi yardım yaptı.