Etiketler

Elazığspor, alınan forma sayısını açıkladı

Elazığspor'a destek için başlatılan forma satış kampanyasında şu ana kadar kulübe 6 bin 736 formanın bedeli ödendiği bildirildi.

Elazığspor'un elektrik borcunu Başkan Şerifoğulları çözdü

Uzun süredir elektrik borcu nedeniyle sıkıntı çeken Elazığspor'un, bu borcu Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın çabasıyla tamamen ödendi.

4 yıldır alamadığı staj ücretini KDK sayesinde aldı

Diyarbakır'da kendisine 30 iş günü zorunlu yaz stajı ücret ödemesinin yapılmadığı gerekçesiyle Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) başvuran öğrenciye staj ücreti ödendi.

Vergi iadesi için beklenen haber geldi

Karşılıklı anlaşarak işten ayrılan işçiye ‘kıdem tazminatı’ dışında yapılan tazminat niteliğindeki ödemelere ilişkin vergi iadesinin nasıl yapılacağı netleşmeye başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın hazırladığı tebliğ taslağına göre, vergi iadesi başvuruları internet üzerinden de yapılabilecek. Vergi iadesinde faiz uygulanmayacak. Hangi tarihte ödenmiş olursa olsun, ödendiği tarihteki vergi tutarı, faizsiz olarak iade edilecek.

Dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar

Adana’da kendisini asker olarak tanıtan bir kişi, 'Yanlışlıkla GSM faturanızı ödemişim' diyerek yerel gazete sahibi Gülçin Kanber'i dolandırdı. Faturasının ödendiğini GSM firmasından teyit edip şahsa parasını havale eden gazete sahibi Kanber, dolandırıldığını 2 ay sonra telefonuna gelen icra ihbarı ile öğrendi.

İnternet siparişlerinin yüzde 82’sini kartla ödendi

2017’nin başından 2018 yılının dördüncü ayına kadar ki dönemde, internet alışverişinin yüzde 82’sinde kredi kartı ve banka kartı kullanılırken, kartla yapılan alışverişlerde en çok cep telefonu satın alındı.

Evkur Yeni Malatyaspor’da Gençlerbirliği maçının primleri ödendi

Evkur Yeni Malatyaspor'da geçen hafta yaşanan ve idman boykotuyla krize dönüşen futbolcu alacaklarının bir kısmının Beşiktaş maçı sonrası ödendiği belirtildi.

Elazığspor'da primler ödendi

Pazar günü Boluspor ile kritik bir maça çıkacak olan Tetiş Yapı Elazığspor'da, futbolculara iki maçlık galibiyet primlerinin ödendiği bildirildi.

Yakutiye, kamulaştırma yaparak yol açtı

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediyesi, Kırmacı semtinde yapılaşma ortasında kalan binaları kamulaştırdı. Kamulaştırılan binalar yıkılarak yol genişletilirken, yeşil alan oluşumu için de alan açıldı. 7 binanın kamulaştırılması için 2,1 milyon lira kamulaştırma bedeli ödendi. Ali Korkut, kamulaştırma ile binalar arasındaki kirli görüntünün ortadan kaldırıldığını, açılan alanın yol genişlemesi ve yeşil alan olarak değerlendirileceğini söyledi.

Bilgi işlem ve yönlendirme personeline paralar ödendi

Hak-İş'e bağlı Öz Büro İş İl Başkanı Mustafa Turan, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilçe hastanelerinde çalışan bilgi işlem ve yönlendirme personellerine toplu iş sözleşmesinden doğan geriye dönük ödemelerini yapıldığını kaydetti.

Terörden zarar görenlere 3 milyar 953 milyon TL ödendi

Terör ve terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetler nedeniyle zarar gören vatandaşların zararlarının karşılanması amacıyla 2004 yılından bu yana toplam 207 bin 726 kişi için 3 milyar 953 milyon 431 bin 934 TL ödenek gönderildi.

Diyarbekirspor’da malzemeciler görevi bıraktı

Diyarbekirspor'da maaşlarının ödenmediğini ileri süren malzemeciler görevi bıraktı. Futbolcu alacaklarının düzenli olarak ödendiğini ancak 3 aylık maaşının içerde kaldığını iddia eden malzemecilerden Naşit Taşer, Futbolculara düzenli ödeme yapan anlayış, bize üç kuruşu çok görüyor dedi.

Elazığspor'un 50 milyon TL'lik borcu ödendi

Elazığspor'un şu ana kadar 50 milyon liralık borcunun ödendiğini belirten Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, yaklaşık bir 50 milyon TL'lik borç daha bulunduğunu söyledi.

Esnafın Alacakları Ödendi

Elazığ Belediyesi'nden alacağı olan, esnaflara Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından ödeme yapıldı