Ödülleri Haberleri

Ödülleri Haberleri

Rektör Göktaş, yılın en iyi rektörü seçildi

Elazığ Fırat Üniversitesi (FÜ) Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, 'Avrupa Ödülleri' töreninde yılın en iyi rektörü seçildi.

Bilgi ve Kültür Yarışması ödülleri Elazığ'da sahiplerini buldu

Türkiye genelinde düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Dereceye girenlere ödülleri verildi

Elazığ'da Geçici Konaklama Merkezlerinde yaşayan 18 yaş altındakilerin katılımıyla düzenlenen' Deprem ve Engelsiz Yaşam ' konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

İl Müftüsü Selami Aydın; Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Kur’an Kursları arası Erkekler kategorisinde Altınçevre Yatılı Erkek Kuran Kursu öğrencileri Hafızlık Bölge birincisi olan Hafız Abdullah Üçer ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmalarında Bölge birincisi olan Halil Adal Çakar’ı kabul etti.

Vali Yırık, dereceye giren gençlere ödüllerini verdi

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 'Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması' kapsamında dereceye giren gençlere ödüllerini verdi.

Bakan Varank "TÜBİTAK 2020 Bilim Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 2020 Bilim Ödülleri'ne layık görülenleri açıkladı.

Devlete karşı suç işleyenlerin ödülleri geri alınacak

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre devletin güvenliğine karşı işlenen suçlardan hüküm giyenlerin ödülleri için karar verildi.

Mehmet Akif İnan anısına şiir yarışması

Elazığ'da şair ve öğretmen Mehmet Akif İnan anısına düzenlenen şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Elazığ'da Türkiye Öğretmenler Kupası ödül töreni

Türkiye Öğretmenler Kupası kapsamında Elazığ'da 4 ayrı branşta maça çıkan ve birinci olan öğretmenlerden oluşan takımlara ödülleri verildi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin anısına yarışma

Elazığ'da Prof. Dr. Fuat Sezgin adına düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Elazığ'da '1. Matematik Olimpiyatları'

Elazığ'da yapılan 1. Matematik Olimpiyatlarında dereceye girenlere ödülleri verildi.

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Finali

Elazığ'da, TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilen 13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Satrançta derece yapan öğrenciler, ödüllerini aldı

Elazığ'da satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

FÜ'de 'Nobel Ödülleri Ve Bilimde Merakın Önemi' konferansı

Fırat Üniversitesi'nde (FÜ) Nobel Ödülleri ve Bilimde Merakın Önemi konferansı düzenledi.

Adıyaman Üniversitesi turuncu bayrak ve mavi bayrak ödüllerine aday

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının Engelsiz Erişim ve Engelsiz Eğitim temalarıyla gerçekleştireceği Engelsiz Üniversite ödüllerinde Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesi ile fakülte, yüksekokul ve enstitü binaları ayrı ayrı Engelsiz Üniversite Bayrakları kategorisindeki ödüllere aday olacak.

Altın Toprak ödülleri sahiplerini buldu

Meya Ajans tarafından bu yıl ilki düzenlenen Diyarbakır'ın Enleri Altın Toprak ödülleri projesinin ödül töreni yapıldı.

Bingöl’de Bal Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Bingöl'de düzenlenen bal yarışmasında dereceye girenlere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ‘Kristal Baret Ödülü’

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye'nin en prestijli ödülü olarak tanımlanan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen Kristal Baret Ödülleri sahiplerini buldu. Kamu ve özel sektör dalında Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ödüle layık görüldü.

Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu

Meya Ajans tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve Diyarbakır'ın ilk ve tek organizasyonu olan Diyarbakır'ın Enleri 'Altın Toprak7 Ödülleri projesinin finalistleri belli oldu.

Büyükşehir’e “En iyi çevre ve altyapı yatırım ödülü”

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Su ve Teknoloji Derneği'nin işbirliğinde düzenlenen 4. Su ve Çevre Ödülleri'nde yılın En iyi çevre ve altyapı yatırım ödülüne layık görüldü.

Öğretmenler şampiyonluk için mücadele etti

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Voleybol Turnuvasında öğretmenlerin yer aldığı takımlara ödülleri verildi.

Bilişim’in Oscar’ı Erzurum’a geldi

1971 yılından bari faaliyetlerine devam eden ve kamu yararına dernek statüsüne sahip olan Türkiye Bilişim Derneği 35. Bilişim Kurultay'ında Bilişim Hizmet Ödülleri'ni sahipleriyle buluşturdu.

Erzurum’da kros heyecanı

Erzurum GSİM tarafından düzenlenen Okullararası Kros İl Birinciliği müsabakaları yapıldı. Dereceye giren sporculara ve okullara ödülleri verildi. Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, yarışlarda başarılı olan atletlerin grup müsabakalarına katılacaklarını söyledi.

Spor ödülleri sahiplerini buldu

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri 2018-2019 Okul Sporları Planlama Toplantısı yapıldı. Zirvede 2017-2018 yılın enlerine de ödülleri ve hediyeleri dağıtıldı.

Altın Toprak oylamasında son 18 gün

Marka ve kariyer zirvesi etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Altın Toprak ödülleri için 1 ekimde başlayan oylama, 30 kasımda sona eriyor.

Şener Şen ve Perran Kutman Malatya’da

Bu yıl 8'incisi düzenlenecek Malatya Uluslararası Film Festivalinde Onur Ödülleri'nin sahiplerinden ünlü oyuncular Şener Şen ve Perran Kutman Malatya'ya geldi.

Dede Korkut Hikaye Yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı

Elazığ'da düzenlenen 1.Uluslararası Dede Korkut Hikaye Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verilirken, Günümüz Tük Hikayeciliği konulu panel de gerçekleştirildi.

Rafting Şampiyonası’nda ödüller dağıtıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Rafting Federasyonu işbirliği ile düzenlenen R4 Rafting Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren kulüplere ödülleri verildi.

En başarılı ilçe belediye başkanı seçildi

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından saha çalışması sonucunda belirlenen ve bu yıl 12'incisi düzenlenen 2018 Yılının En Başarılıları Ödülleri Ankara'da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Akçadağ Belediyesi’ne iki ödül birden

2018 yılı Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri sahiplerini buldu. Gece de, Akçadağ Belediyesi iki dalda ödüle kayık görüldü.