Etiketler

'Bizlerin olmazsa olmazı kardeşlik hukukudur'

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Beşinci, 'Bizlerin olmazsa olmazı kardeşlik hukukudur. Bizim varacağımız nokta önce kendi ilimiz, sonra Türkiye, sonra tüm dünya üzerinde olmak üzere bu kardeşlik hukukunu samimiyet çizgisinde sağlamaktır.' dedi.

Şükrü Abay güven tazeledi

Diyarbakır Yeniden Yaşam Kanserle Mücadele Derneğinin 2. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede başkanlığa yeniden Şükrü Abay getirildi.

Malatya Genç MÜSİAD’ta kan değişimi

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığında yapılan olağan kongre ile göreve Abdulkadir Tutan geldi.

Erzurum Arabulucular Derneği 2. Olağan Kongresinde Çınar, güven tazeledi

Erzurum Barosu'nda yapılan seçime tek aday olarak giren Erzurum Arabulucular Derneği Başkanı Avukat Turan Çınar, 2. Olağan Kongresinde üyesi bulunan 64 avukatın oyunu alarak ikinci kez Arabulucular Dernek Başkanlığına seçildi.

Bem-Bir-Sen’de Başkan Hanbay güven tazeledi

Bem-Bir-Sen Malatya Şubesinde 5.olağan kongre yapıldı. Kongrede mevcut Başkan Hüseyin Hanbay tekrar seçilerek güven tazeledi.

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Olağan Kongresi

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu 3. olağan Kongresi Diyarbakır'da yapıldı.

Sağlık- Sen Malatya Şubesi 5. Olağan kongresini gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen kongre ile mevcut Başkan Mehmet Bingöl, güven tazeleyerek, Malatya şube Başkanlığına yeniden getirildi.

Başkan Deniz, yeniden adaylığını açıkladı

Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, Kasım ayında gerçekleştirilecek olan 6. olağan kongre için yeniden başkan adayı olduğunu açıkladı.

“Hizmette durmak yok, yola devam”

Ak Parti 27. dönem Diyarbakır milletvekili adayı Erdal Atik, Ak Parti'nin 6. Büyük Olağan Kongresi'ne dair açıklama yaptı.

AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne doğru

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 'Kongremiz demokrasi şöleni içerisinde geçecek.' dedi.

AK Parti Tunceli İl Başkanlığından kongre açıklaması

AK Parti Tunceli İl Teşkilatında 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 6. Olağan Kongre nedeniyle basın açıklaması gerçekleştirildi.

AK Parti 6’ıncı olağan kongresine doğru

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın neferleri olarak, bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz dedi.

Sağlık-Sen Elazığ Şubesi olağan kongresi

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, ‘Bugün eğer Türkiye'ye bir saldırı varsa İslam alemi ve mazlumların umudu haline geldiği içindir.’ dedi.

Kıraç: "Olağan kongre 2019’da"

BB Erzurumspor As Başkanı Ünsal Kıraç, eski başkan Ali Demirhan'ın adaylığı ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. As Başkan Kıraç, Olağanüstü kongre kararımız yok. Olduğu zaman gelsin aday olsun dedi.

AK Partili gençler Ankara’ya uğurlandı

Ankara Spor Salonunda yapılacak olan 5. Gençlik Kolları Olağan Kongresine katılacak olan AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları üyesi gençler dualarla Ankara'ya, uğurladı.

GGC 21. Olağan Kongresi yapıldı

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) 21. Olağan Kongresi seçimi yapıldı. İki listenin yarıştığı seçimde eski Başkan Mehmet Veysi İpek ve yönetimi 93 oy alarak yeniden GGC yönetimine seçildi.

Ahmet Keleş Gençlik Kolları Başkanı Seçildi

AK Parti Erzincan 5'inci İl Gençlik Kolları olağan Kongresi gerçekleştirildi.

“AK Parti Siyaset ile Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor”

AK Parti Erzincan İl 5. Gençlik Kolları Olağan kongresi 21 Nisan Cumartesi günü yapılacak.

Mehmet Şireci’den Başkan Başsoy’a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen AK Parti olağan kongresiyle AK Parti İl Başkanlığına seçilen Mehmet Cavit Şireci yönetim kurulu üyeleriyle Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u makamında ziyaret etti.

Bakan Çavuşoğlu AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Kongresine katıldı

AK Parti İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresine katılmak için Diyarbakır'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, HDP'nin içinde önemli yerlerde olan ve güya Kürtlerin hakkını savunmak için gönderdikleri ve şimdi partiyi teslim ettikleri kişiler Kürt mü? Neden bu kişiler bu partide. Çünkü onlar da ideolojik olan Türk devletinin yıkılmasından ve yakılmasından yanadır da o yüzden beraberler dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişimi

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde başkanlığa İsmail Caner Kaymaz seçildi.

AK Parti Malatya Gençlik Kolları Kongresi

AK Parti Malatya Genlik Kolları 5. Olağan Kongresi'ne katılan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a tepki göstererek, Yahu önce bir liderlik geliştir, ülkene hakim ol. Avrupa Birliği'nin hali ne olacak buna bir bak. Senin neyine Türkiye'nin Suriye'deki sorunlarıyla ilgilenmek dedi.

Bingöl Muhtarlar Derneğinde Butaku güven tazeledi

Bingöl Muhtarlar Derneği 13. Olağan Kongresini gerçekleştirdi, seçimde mevcut başkan Abdullah Butaku güven tazeledi.

Saadet Partisi Palandöken İlçesi 6. Olağan Kongresini yaptı

Saadet Partisi Erzurum Palandöken İlçe Başkanlığı'nın Müftülük Konferans Salonu'nda gerçekleşen 6. Olağan İlçe Kongresi'ne SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın'ın yanı sıra, Saadet Partisi İl Başkanı Faik Çalık, siyasi parti temsilcileri ile delegeler ve çok sayıda partili katıldı.

Kadınlara 400 TL çocuk bakım desteği müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Erzincan Kadın Kolları Başkanlığı'nın, 5'inci Kadın Kolları Olağan Kongresine katılmak ve aynı zamanda toplantı ile temaslarda bulunmak üzere Erzincan'a geldi. Bakan Sarıeroğlu, kadınlara 400 TL çocuk bakım desteği müjdesi verdi.

MHP MYK’sında başarılı bir dadaş yer aldı

MHP'nin 12. Olağan Kongresine tek aday olarak giren Devlet Bahçeli tekrar genel başkan seçilirken MHP'de Erzurum'dan 3 isim MYK listesine girdi.

Diyarbakır’da Cumhurbaşkanı hazırlıkları

Diyarbakır'da yarın yapılacak AK Parti İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresi'ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar tamamlandı. Erdoğan'ın geçeceği güzergahlar, bayrak, flama ve posterlerle donatıldı. Erdoğan'ın, Sur ilçesini ziyaret ederek inceleme ve açılışlarda bulunacağı öğrenildi.

Milletvekili Ilıcalı: “Liderinin izinde, değerlerine sahip çıkan bir gençlik istiyoruz”

AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, AK Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'ne katılarak gençlerle bir araya geldi. Ilıcalı, liderinin izinde ve maneviyatına sahip çıkan bir gençlik istediklerini söyledi.

(Özel) Cumhurbaşkanı 6 yaşındaki bordo bereli kızı teselli etti

Adalet ve Kalkına Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş 6. Olağan kongresine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşması sırasında 6 yaşındaki bordo bereli kıza yakın ilgi gösterdi.

AK Parti Bismil ilçe başkanlığına Mehmet Kızılkaya seçildi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bismil İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimde kullanılan oylardan 219'unu alan Mehmet Kızılkaya AK Parti Bismil İlçe Başkanlığına seçildi.